Strona głównaOpinieŻelazko do twarzy - opinie na forum

Żelazko do twarzy – opinie na forum

Żelazko do twarzy służy do prasowania zmarszczek. Zabieg ten jest nieinwazyjny. Jakie efekty przynosi? Jakie opinie na ten temat można znaleźć na forum? Czy żelazko do twarzy Lumiś jest dobre i jaka jest jego cena? Lepiej skorzystać z profesjonalnego zabiegu w salonie kosmetologicznym czy w domu? Jakie opinie ma żelazko do twarzy Nu Skin i Yasumi?

Efekty i opinie o żelazkach do twarzy

Cena jednego zabiegu żelazkiem do twarzy Lumiś to około 100 zł za jeden zabieg. Choć wydaje się nierealne, że żelazko może spłycić zmarszczki, to jak wynika z opinii na forum, tak właśnie się dzieje. Żelazko do twarzy ujędrnia, uelastycznia skórę oraz dogłębnie odżywia skórę. Prasowanie zmarszczek- termin ten nie brzmi zbyt przyjaźnie, jednak nie ma się czego obawiać. Opinie na forum potwierdzają, że zabieg nie należy do nieprzyjemnych. Żelazko do twarzy składa się z głowicy, którą stymuluje się skórę za pomocą prądu. Komórki skóry twarzy są zmuszane do intensywnej regeneracji. Poprawia się mikrokrążenie oraz praca układu limfatycznego. Opinie na forum wskazują, że skóra staje się nawilżona, odżywiona i dotleniona, zmniejsza się napięcie mięśniowe, które jest przyczyną powstawania zmarszczek. Częste pytanie, jakie pojawia się na forum to, czy zabieg jest bolesny? Nie, zabieg nie boli. Możesz odczuwać jedynie mrowienie, które, jak twierdzą niektóre pacjentki, jest nawet przyjemne. Intensywność prądu jest dostosowywana indywidualnie do potrzeb pacjentki. Komu najbardziej przyda się zabieg żelazkiem do twarzy? Przede wszystkim osobom, które czują, że jędrność ich skóry znacznie spadła, zauważyły zmarszczki, posiadają drugą brodę, opadający owal twarzy, kurze łapki, opadającą powiekę górną, sińce pod oczami.

Żelazko do twarzy w domu – czy warto samemu wykonać taki zabieg?

Wiele opinii wskazuje na to, że żelazko do twarzy można używać w domu. Warto jednak wziąć pod uwagę koszty. Jeden zabieg u specjalisty to koszt 100 zł, natomiast zakup żelazka do prasowania twarzy to koszt 1500 zł. Do tego należy zakupić specjalną ampułkę. Jedna sztuka jest w cenie 200 zł. Atutem używania żelazka w domu jest fakt, że można używać go na wybrane partie ciała, w których zauważalny jest spadek elastyczności skóry. Żelazko do twarzy używane w domu da takie same efekty, jak w przypadku zabiegów w specjalistycznych salonach, pod warunkiem, że dobrze wykonamy zabieg i użyjemy dobrej jakości sprzętu. Urządzenie domowe do prasowania skóry twarzy działa na takiej samej zasadzie co żelazko w salonie. Opinie wskazują, że jakość skóry po regularnym stosowaniu żelazka do twarzy naprawdę się poprawia. Widać przede wszystkim, że skóra promienieje, daje uczucie nawilżonej, świeżej, elastycznej.

Opinie na temat żelazka do twarzy Lumiś, Yasumi, Nu Skin

Na forum widać, że na rynku kosmetologicznym konkurują między sobą trzy firmy produkujące żelazka do twarzy. Jest to marka Lumiś, Yasumi oraz Nu skin. Jak się okazuje, każda z nich ma swoich przeciwników oraz zwolenników. Zdecydowaną częścią jest ta druga grupa. Opinie potwierdzają działanie każdej z marek żelazek, zarówno Lumiś, Yasumi, Nu Skin. Opiniodawcy twierdzą, że dzięki stałym zabiegom przeprowadzanym za pomocą żelazka do twarzy zyskali młodszy wygląd. Ich skóra stała się zrewitalizowana, w dużym stopniu zniknęły zmarszczki, poprawił się owal twarzy oraz jej koloryt. Żelazka do prasowania zmarszczek Lumiś, Yasumi i Nu skin dają efekt przeciwstarzejący. Jeśli jednak obawiasz się samodzielnego stosowania żelazka, lepiej udaj się do profesjonalnego salonu, w których doświadczony usługodawca przeprowadzi zabieg, a Ty w tym czasie będziesz mogła się odprężyć i mieć pewność, że zabieg będzie dobrze przeprowadzony.

Dzisiejsza technologia oferuje wiele ciekawych rozwiązań na problemy, które były już dawno temu. Jeśli mamy dostęp do takich udogodnień warto jest z nich korzystać, tym bardziej jeśli ciężko jest patrzeć w lustro i widzieć zmiany na swojej skórze, które pojawiają się wraz z wiekiem i są nieuniknione.  Procesu starzenia nie można zahamować całkowicie, ale możemy go troszkę opóźnić. Dlaczego nie? 

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

NAJPOPULARNIEJSZE