Strona głównaOpinieWhitify - opinie i charakterystyka

Whitify – opinie i charakterystyka

Piękny i śnieżnobiały uśmiech to wizytówka każdego człowieka. Wiele osób marzy o uzyskaniu tak pięknego, białego koloru swoich zębów jaki widoczny jest na reklamach w telewizji czy sieci internetowej. Białe zęby dodają blasku i sprawiają, że człowiek od razu staje się bardziej atrakcyjniejszy, wygląda na schludniejszego i bardziej zadbanego. Niestety zęby to z biologicznego punktu widzenia kość, więc często przy nieodpowiedniej pielęgnacji potrafi żółknąć stając się mało estetyczna. Jest kilka dróg na uzyskanie wymarzonego koloru swoich zębów – jednym z nich jest Whitify. Efekty są piorunujące! 

Zestaw do wybielania zębów Whitify 

Aby uzyskać piękny, biały kolor zębów można udać się na wizytę do stomatologa, który wykona specjalistyczne nakładki, bądź naświetli powierzchnie zębów gwarantując im śnieżnobiały kolor. Jednak to bardzo kosztowne rozwiązanie, z którego można zrezygnować. 

Bardzo dobrą alternatywą jest skorzystanie z zestawu do wybielania zębów whitify. Efekty są równie dobre, a nie trzeba nawet wychodzić z domu! Pierwszym krokiem podczas wybielania zębów Whitify jest oczywiście zakup odpowiedniego zestawu. Znajduje się w nim żel wybielający, nakładki dopasowane do zębów, lampy LED służące do naświetlania i przyśpieszenia wybielania zębów, a także specjalny wzornik Whitify. Efekty najlepiej porównywać właśnie z nim! 

Wybielanie zębów Whitify – stosowanie 

Wszystko rozpoczyna się od odpowiedniego przygotowania swoich zębów. Wszystkie zabrudzenia i niedoskonałości znajdujące się na powierzchni zębów powinno się usunąć korzystając ze szczoteczki do zębów, pasty oraz nici dentystycznej. Kolejne kroki podczas wybielania zębów Whitify przedstawiają się następująco:

Krok 1. W jednej ręce przytrzymaj strzykawkę ze specjalnym żelem wybielającym, a w drugiej nakładkę. Nałóż odrobinę żelu na każdy punkt nakładki oznaczający pojedynczego zęba. Po nałożeniu wszystkich „kropek” całość ładnie rozprowadź po powierzchni nakładki. Do całego kroku 1 powinieneś użyć około 25% zawartości strzykawki. Nie przesadzaj z ilością żelu, aby nie wydostał się poza nakładkę i nie wybielił dziąseł. 

Krok 2. Do lampy dołącz nakładkę i całość nałóż na zęby. Po włączeniu włączeniu lampy całość trzymaj na zębach przez 30 minut (nie dłużej!). 

Krok 3. Po upływie określonego czasu zdejmij nakładkę, a następnie dokładnie wypłucz zęby i jamę ustną używając letniej wody. 

Zestaw do wybielania zębów Whitify – przeciwwskazania 

Przed skorzystaniem z zestawu do wybielania warto wybrać się na wizytę kontrolną do stomatologa w celu sprawdzenia kondycji swoich zębów. Wszystkie powinny być zdrowe. W taki sposób kuracja wybielająca Whitify będzie w pełni bezpieczna. Seria 30 minutowych zabiegów powinna być powtórzona do 6 razy (1 sesja w jeden dzień). Po całej serii kolejne wybielanie można przeprowadzić po upływie około pół roku. 

Osoby, które posiadają aparat ortodoncyjny na zęby oraz posiadają korony zębowe nie powinny stosować zestawu Whitify. 

Zestaw Whitify system – opinie użytkowników 

W sieci można znaleźć jednoznaczne informacje na temat zestawu Whitify (system). Opinie użytkowników są bardzo pozytywne – najbardziej ceniony jest fakt, że nie odczuwają oni mocnego dyskomfortu w postaci bólu zębów i nadwrażliwości. Jedynym mankamentem jest to, że aby uzyskać maksymalne efekty podczas stosowania zestawu Whitify powinno się trzymać tak zwaną „białą dietę”. Oznacza ona, że wszystkie mocno barwiące przyprawy, warzywa oraz potrawy powinny zostać odłączone. 

Whitify – opinie specjalistów 

Specjaliści również wypowiadają się na temat Whitify. Opinie tego grona są podobne do opinii użytkowników – jednak warto dokładnie przeczytać wszystkie przeciwwskazania, aby nie spowodować szkody dla swoich zębów. Wtedy wszystko powinno powieść się poprawnie.

Whitify – cena

Ile kosztuje zestaw do wybielania Whitify? Cena waha się w granicach do 300 złotych. Wybielanie zębów opisywaną metodą jest o wiele tańsze niż w gabinecie. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo pieniędzy wraz z zestawem Whitify. Cena wydaje się być adekwatna do jakości produktu, który musi być dobrze przebadany i dopiero wtedy może być wypuszczony na rynek. 

Whitify – kody rabatowe 

Czy istnieje coś takiego jak Whitify – kody rabatowe? Czasem jest dość często z obecnością bardzo dobrej ceny za zestaw wybielający Whitify. Kody rabatowe mogą pomóc – dostępne są na różnych stronach promocyjnych – wystarczy tylko dobrze poszukać, a można zaoszczędzić naprawdę sporo środków. 

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

NAJPOPULARNIEJSZE