Strona głównaOpinieSkrzyp Total Repair - jakie ma opinie?

Skrzyp Total Repair – jakie ma opinie?

Jeśli masz problemy z zachowaniem zdrowego wyglądu Twoich włosów, skóry i paznokci, zapewne spotkałeś się z poleceniem stosowania Skrzypu Total Repair. Jest to suplement diety, który zawiera ekstrakt z ziela skrzypu i pokrzywy, a także wiele różnych aminokwasów wspomagających prawidłową pracę naszego organizmu, a także kompleks witamin i minerałów. Składniki, które mają szczególne znaczenie w tym suplemencie to przede wszystkim biotyna, która pomaga zachować zdrowe włosy, witamina A – jest wyjątkowo ważna w utrzymaniu prawidłowego wyglądu skóry, a także cynk, mający ogromną wartość w posiadaniu zdrowych i pięknych paznokci.

Skrzyp Total Repair – opinie

Na forach można znaleźć wiele opinii na temat Skrzypu Total Repair. Użytkowniczki wskazują na dużą skuteczność, szybkość działania i dobrą wydajność tego suplementu. Uważają, że w jednej kapsułce jest dosyć spora ilość skrzypu – 75 mg w jednej kapsułce. W opiniach możemy wyczytać, że Skrzyp Total Repair ma bardzo dobrą przyswajalność. Mimo krótkiego stosowania widać poprawę kondycji włosów – mniej wypadają, a przy dłuższym stosowaniu stają się silniejsze i mają zdrowszy wygląd. Zarówno polepszyła się jakość paznokci, przestały się one łamać jak i rozdwajać. Użytkownicy forów wskazują w swoich opiniach również na to, że skóra stała się bardziej elastyczna. 

Skrzyp Total Repair posiada prosty i przede wszystkim naturalny skład, a jak wiadomo w dzisiejszych czasach jest to szczególnie doceniane przez konsumentów. Użytkownicy forów w swoich opiniach wyrażają też dobre zdanie na temat stosunku jakości do ceny. Uważają, że zarówno jakość i cena są bardzo zadowalające. Skrzyp Total Repair ma w swoim składzie również ekstrakt z ziela pokrzywy, wszelkie rodzaju witaminy (najwięcej z grupy B), ale również witaminę A i C. Oprócz witamin w składzie jest miedź i cynk, kwas pantotenowy, PABA, L-metionina. Mieszanka tych składników sprawia, że stosowanie tego suplementu w większości przypadków przynosi pozytywne i pożądane działanie. W opiniach można wyczytać, że zaletą tego produktu jest to, iż nie zawiera on glutenu, a także laktozy, co jest bardzo ważnym aspektem przy wyborze suplementów przez osoby cierpiące na celiakię lub nietolerancję laktozy. 

Ważne jest, aby nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Oprócz stosowania Skrzypu Total Repair, aby zwiększyć szansę na poprawę stanu włosów, skóry i paznokci należy prawidłowo się odżywiać (składa się na to zdrowa, zbilansowana i zróżnicowana dieta, dostarczająca nam odpowiednią ilość składników mineralnych i witamin), a także prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement w żadnym wypadku nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Opinie użytkowniczek są zaskakująco pozytywne, chociaż można znaleźć też negatywne komentarze na temat Skrzypu Total Repair. Niektórzy uważają, że nie zauważyły żadnej poprawy, nawet po dłuższym stosowaniu suplementu. Nie wiemy jednak, jak wygląda ich sposób życia, czy prowadzą prawidłową dietę i aktywny tryb. Jak wspominaliśmy wcześniej to ma również duże znaczenie w dbaniu o kondycję włosów, paznokci i skóry. Samo stosowanie suplementów niestety nic nie zdziała, dlatego tak ważne jest, aby przed rozpoczęciem suplementacji, przede wszystkim zadbać o swoje zdrowie na płaszczyźnie żywienia i aktywności fizycznej.

Pamiętajmy o tym, że czasem sama suplementacja, a nawet zdrowy tryb życia nie pomogą, ponieważ problem może być głębszy i bez wizyty u lekarza nie będziemy w stanie sobie pomóc. Wypadanie włosów, ich osłabienie może mieć całkiem inne podłoże, niż tylko niedobór pewnych składników mineralnych, czy witamin. Przyczyną takich objawów mogą być różne choroby, dlatego tak ważne jest przeprowadzenie kompleksowych badań i wprowadzenie odpowiednich działań opartych na wiedzy lekarza.

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

NAJPOPULARNIEJSZE