Strona głównaĆwiczeniaOpinie o Six Pack

Opinie o Six Pack

Zima za nami, a wielkimi krokami zbliża się lato. Zaczyna się powoli okres aby przygotować, i wymodelować swoje ciało. W tym czasie wielu producentów przyrządów do ćwiczeń tworzy i projektuje olbrzymią ilość nowoczesnych rozwiązań, które mają za zadanie poprawę naszej sylwetki. Dzisiejszy wpis będzie poświęcony kompletów Six Pack do modelowania sylwetki i poznamy jego opinie.

Six Pack opinie

Six Pack to elektrostymulator, który działa na zasadzie EMS. Fale elektromagnetyczne inaczej impuls elektromagnetyczny, które emituje EMS są transportowane po płaszczyźnie skóry i w ten sposób mobilizuje nerwy, te zaś rozpoczynają pracę mięśni poprzez rozkurczanie i kurczenie się. W tym przypadku warto zwrócić uwagę na fakt, że są dwie wersje wytwarzanych fal EMS, dzięki tej opcji Six Pack zyskuje opinie wielofunkcyjnego urządzenia. Pierwsza fala EMS ma zadanie aktywujące, jego głównym celem jest to aby zwiększać wytrzymałość oraz ujędrniać mięśnie brzucha, by w efekcie uzyskać pożądane zmiany. W przypadku drugiej fali Ems, ma ono za zadanie rozluźniać mięśnie, i tym samym sprawiać wrażenie ulgi w przypadku powstających napięć mięśniowych, dodatkowo znacznie przyspiesza ono regenerację mięśni brzucha po intensywnym treningu oraz w znaczny sposób obniża objawy zmęczenia. Na Internecie znaleźć można wiele opinii o tym elektrostymulatorze, i są one w głównej mierze zależne od osób, które je używają. W dalszej części zostanie omówiony dokładnie z czego składa się komplet Six Pack.

Komplet Six Pack opinie

Komplet Six Pack jest umieszczony w solidnym kartonowym opakowaniu. Główny mechanizm ma wygląd przypominający futurystyczne urządzenia przez co zyskuje dość pochlebne opinie, dodatkowo w komplecie znajdują się nakładki żelowe oraz baterie alkaliczne. Tak jak w przypadku większości nabywanych urządzeń, w każdym komplecie Six Pack znajduje się instrukcja obsługi w języku polskim. Sam montaż żelowych nakładek jest niezwykle prosty. W tym przypadku należy usunąć folię a następnie przymocować według instrukcji obsługi. Następnym krokiem jest włożenie baterii alkalicznej do urządzenia. Po tej czynności elektrostymulator Six Pack jest gotowy do przytwierdzenia do ciała, postępuj zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji obsługi. Dodatkowo główny element sterujący jest zakotwiczony dwoma klipsami. Zaletą nakładek żelowych jest to, że bardzo dobrze przylepiają się do ciała, przez co komplet Six Pack raz założony na ciało, nie będzie się przesuwał, i trwale trzyma się w jednym miejscu, dzięki temu zyskuje pozytywne opinie. Samo zdejmowanie kompletu Six Pack do modelowania sylwetki jest dziecinnie proste.

Komplet Six Pack do modelowania sylwetki opinie

Elektrostymulator Six Pack do modelowania sylwetki, według rekomendacji producenta należy stosować codziennie od 15 do 20 minut. Na Internecie można znaleźć różne opinie odnośnie tego w jaki sposób komplet Six Pack wpłynął na rozwój mięśni brzucha. Sam komplet jest wyposażony w kilka różnych programów tematycznych, będąc w posiadaniu tego elektrostymulatora warto przetestować po kolei wszystkie programy. Program ma również możliwość ustawienia intensywności ćwiczeń i jest dostępny w zakresie od 1 do 10. Im wyższy zakres tym impulsy elektromagnetyczne silniejsze, dlatego warto przed ustawieniem programu zapoznać się z zaleceniami znajdującymi się w instrukcji obsługi. Komplet Six Pack kosztuje od 60 do 100 zł, pytanie czy to dużo czy mało. Oczywiście urządzenie u jednych może się sprawdzić a u innych już nie, dlatego warto samemu sprawdzić, i samemu wystawić opinie. Ciekawostką, która może zachęcić do zakupu jest fakt, że często Six Pack stosuje się podczas rehabilitacji neurologicznych ze względu na zastosowanie zdrowotne.

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

NAJPOPULARNIEJSZE