Strona głównaSuplementacjaPipingRock - warto?

PipingRock – warto?

PipingRock Polska to przedsiębiorstwo produkcyjne, które zajmuje się wytwarzaniem wszelkiej maści odżywek, suplementów oraz witamin. PipingRock charakteryzuje się tym, że samodzielnie zajmuje się tworzeniem witamin od podstaw. Firma ta posiada specjalistyczną, własną linię produkcyjną a na rynku działa bez pośredników. Co to znaczy? Chodzi o to, że wszystkie produkty wychodzą bezpośrednio z firmy, omijając przy tym wszelką dystrybucję, kanały detaliczne czy outsourcingu, które powodują wzrost ceny oraz marży. PipingRock stawia na oszczędność portfela swojego klienta i całkiem dobrze im to wychodzi.

Dodatkowo na stronie producenta można znaleźć informacje o tym, w jakim stopniu kontrolują proces tworzenia swoich produktów, gwarantują również wysoką jakość. PipingRock Polska starannie selekcjonuje swoich dostawców składników, i wybiera tylko tych najlepszych. Opisują to jak przebiega dobór takich dostawców i na co zwracają uwagę. W dalszej części wpisu sprawdzimy jakie opinie klientów można znaleźć w sieci oraz co to za firma i jak powstała.

PipingRock – co to za firma?

W takim razie jak powstał PipingRock i co to za firma? W tym przypadku, aby dowiedzieć się, jak to przedsiębiorstwo powstało, należy cofnąć się do ubiegłego wieku. PipingRock założył Arthur Rudolph w 1971 roku, a swoje początki rozpoczął od produkcji witamin. Założyciel PipingRock to osoba, dla której pasją było pielęgnowanie oraz dbanie o zdrowie człowieka. Wraz ze swoim synem spędzali wiele godzin na tym, aby własnoręcznie pakować produkty oraz osobiście wysyłać do klientów paczki. Z czasem firma nabrała wiatru w skrzydła i w 1986 roku powstało Nature’s Bounty. Firma w ciągu kolejnych 24 lat rozrosła się do takich rozmiarów, że walczyła o miano największego producenta witamin na świecie.

Rok 2011 był dla firmy wyjątkowym rokiem, bowiem wtedy właśnie firma zmieniła oficjalnie nazwę i założono PipingRock Health Products a po jakimś czasie zaczęto ekspansje i Polska doczekała się swojego oddziału. Na początku powstania oddziału w Polsce, większość osób zadawała sobie pytanie co to za firma? Jednak dzięki odpowiednim krokom marketingowym w szybki sposób zdobyła przychylność klientów i tym samym zyskała pochlebne opinie.

Dodatkowo PipingRock cechuje to, że jest to firma rodzinna, która działa wielopokoleniowo, i dlatego wyróżnia się spośród innych firm, dodatkowo oferuje produkty na bazie naturalnej. PipingRock stawia sobie za cel, aby dostarczać swoim klientom najwyższą jakość oraz takie produkty, na które będzie stać każdego. Wszelkie inne informacje odnośnie tego, jaka jest misja PipingRock, można znaleźć w sieci.

PipingRock Polska – jakie ma opinie?

Na różnych serwisach oraz forach można znaleźć różne opinie odnośnie PipingRock Polska, tak jak zawsze należy podchodzić do takich wpisów z przymrużeniem oka, bowiem ciężko zweryfikować co jest prawdą a co nie. Oczywiście, jeżeli chodzi o spożywanie wszelkich witamin bądź suplementów, najpierw należy skonsultować takie kwestie z lekarzem czy dietetykiem a dopiero wtedy myśleć o tym.

Na forach znajdują się również opinie odnoszące się do tego, że PipingRock posiada doświadczony zespół składający się z naukowców oraz dietetyków, którzy również znajdują się w Polskim oddziale. Opisują również to, że suplementy mają dość wysoki współczynnik odżywczy oraz skład. A każdy produkt wychodzący z linii produkcyjnej PipingRock przechodzi mnóstwo kontroli jakości zarówno w trakcie jak i po produkcji. Oczywiście znaleźć można też negatywne opinie o produktach PipingRock, w których są opisywane przypadki braku działania takich suplementów czy witamin. W tej sytuacji najlepiej zaczerpnąć wiedzy u specjalisty.

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

NAJPOPULARNIEJSZE