Strona głównaĆwiczeniaJaki trener personalny w Warszawie, Wilanów?

Jaki trener personalny w Warszawie, Wilanów?

Każdy moment jest dobry na wprowadzenie diametralnych zmian w swoim życiu. Niekoniecznie musisz odkładać zrobienie dobrej formy na za rok, bo zabrakło ci motywacji w pierwszych dniach stycznia. Szukanie wymówek „od poniedziałku” też nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Warto pójść za ciosem i zacząć „tu i teraz”. A jeśli czujesz, że twoje kolejne podejście i walka o lepszą sylwetkę może spełznąć na niczym, poszukaj pomocy u wykwalifikowanego trenera personalnego. W tym artykule podpowiem ci, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej osoby, z którą masz zamiar rozpocząć współpracę. Halo, Warszawa, Wilanów. Mam coś ekstra dla osób, które mieszkają właśnie w tym rejonie – lista najczęściej polecanych trenerów. Zostańcie ze mną do końca. 

Zanim zdecydujesz się na trening personalny pod okiem specjalisty zrób małe rozeznanie. Zapoznaj się dokładnie z ofertą, opiniami innych klientów. Możesz brać również pod uwagę inne czynniki. Chociażby bliskość klubu fitness i zaoszczędzenie czasu na dojazdach. A jeśli masz awersję do zatłoczonych siłowni, jednocześnie posiadasz do tego warunki i odpowiedni sprzęt – pozostaje możliwość wyboru treningu personalnego w domowym zaciszu. Trener po wcześniejszym umówieniu się z tobą dojedzie pod wskazany adres. Dla bardziej zaawansowanych osób jest także możliwość odbycia spotkania online.

Kobieta ćwicząca z obciążeniem

Przed wyborem osoby, z którą rozpoczniesz ćwiczenia, dobrze jest określić swoje cele. Trenerzy często specjalizują się w konkretnym zakresie: treningi medyczne, siłowe, redukcyjne, funkcjonalne, czy kulturystyczne. Warto wiedzieć wcześniej, nad czym chcesz popracować i pod tym względem szukać mentora. 

Nie przejmuj się, nikt nie wymaga od ciebie rozpisanego szczegółowego planu i znajomości poszczególnych rodzajów treningów i ćwiczeń! To właśnie twój trener personalny poprowadzi cię za rękę, podpowie ci i nakreśli koncepcję działania, tak by twoje oczekiwania stały się rzeczywistością w odpowiednim czasie. 

Pamiętaj, że puste obietnice wymarzonej sylwetki w tydzień to bujda. Nikt nie jest w stanie zagwarantować ci efektów z kosmosu. Na cały ten proces i czas, jaki upłynie do osiągnięcia celu, składa się: twoja ciężka praca, wytrwałość i determinacja, ale i odżywianie. Wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych to klucz do sukcesu. Takich chwytów reklamowych, jak dieta cud i super sylwetka po tygodniu staraj się unikać. 

Warszawa, Wilanów. Jesteś z tej okolicy i szukasz profesjonalnego trenera personalnego, z którym każdy trening personalny będzie wielką przyjemnością? Z czystym sumieniem mogę polecić ci współpracę z trenerem Rafałem Kiszłą, który nie tylko zadba o twój komfort podczas ćwiczeń. Pomoże ci także w zmianie nawyków żywieniowych. Pokaże ci, że jeść zdrowo nie znaczy nudno. Duża dawka motywacji, ale i ogromna wiedza trenera Rafała pozwoli ci osiągnąć wymarzony sukces.  Oto jego strona, na której znajdziesz więcej szczegółów: https://trenerrafal.pl/

Źródło: Instagram trener_rafal_kiszlo

Każdy trening jest indywidualny, szyty na miarę konkretnej osoby i jej potrzeb. Redukcja, wzmocnienie, a może powrót do pełnej sprawności po przebytej kontuzji? Skontaktuj się z mentorem, dogadaj szczegóły współpracy i dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy już cieszą się lepszą wersją siebie. Z trenerem Rafałem ćwiczył między innymi Filip Chajzer. 

Myśląc na poważnie o rozpoczęciu przygody z aktywnością fizyczną, która przekuje się w regularne nawyki, warto rozważyć współpracę z trenerem personalnym. Takim, który zmotywuje wtedy, kiedy tego potrzebujesz, ale i uświadomi na temat zbilansowanej, zdrowej diety. 

Artykuł sponsorowany

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

NAJPOPULARNIEJSZE