Jakie pojawiają się opinie o diecie Artura Topolskiego?

Jakie pojawiają się opinie o diecie Artura Topolskiego?

Jeśli szukałeś sposobu w Internecie na to, aby pozbyć się zbędnych kilogramów, bardzo możliwe, że natknąłeś się na dietę Artura Topolskiego. Kim jest? Czy jego diety są skuteczne? Jakie opinie na temat jego diet krążą na forum? Tego dowiesz się w poniższej treści artykułu.

Artur Topolski – czy jego dieta jest skuteczna?

Artur Topolski jest dyplomowanym Specjalistą Żywienia. Na jego stronie można znaleźć informacje, że pomaga osobom z nadwagą i chorobami dietozależnymi. Opisuje swoją pracę jako pasję. Dzięki temu, że w pełni angażuje się w swoje obowiązki, jego wielu podopiecznych osiągnęło niemałe sukcesy. Co ciekawe, ale też lekko niepokojące, Artur Topolski zaznacza, że działa tylko w Internecie. Na jego stronie można znaleźć zdjęcie, które potwierdza ukończenie kursu dietetyki I i II stopnia organizowanego przez Instytut Dietetyki i Promocji Zdrowia w Centrum Kształcenia Ustawicznego w 2016 roku, a także otrzymanie Certyfikatu Profesjonalnego Dietetyka. Czy są to wystarczające kwalifikacje do tego, aby układać diety? Artur Topolski informuje, że współpracuje z dietetykami oraz dietetykiem klinicznym, co podnosi jego skuteczność. Dietetyk zapewnia, że działa legalnie i podaje dane działalności gospodarczej. Jakie opinie na temat jego diet krążą w Internecie? Czy większość to opinie pozytywne, a może negatywne?

Artur Topolski – opinie negatywne na forum

Dieta Artura Topolskiego ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Na pozytywne opinie wpływa fakt, że cena za dietę po rabacie to 69 zł. Artur Topolski zapewnia na swojej stronie, że zwraca pieniądze, w przypadku, kiedy dieta okaże się nieskuteczna, a także zwraca 500 zł za zakupy. Co ciekawe, na forum widnieją treści, które mówią, że Artur Topolski daje gwarancję najniższej ceny i oferuje zwrot nadpłaty, w przypadku znalezienia przez klienta tańszej diety. Czy taki zabieg marketingowy przekonuje klientów? Część zainteresowanych, niestety wyraża negatywną opinię na ten temat, ponieważ, jak piszą na forum, najtańsza na rynku dieta nie może być skuteczna, a zachęcanie do diety w taki sposób nie jest przekonujące. Artur Topolski oferuje także opiekę psychodietetyka gratis. Do zakupionej diety dołącza encyklopedię zdrowia, w które znajdują się informacje o odżywianiu podczas przechodzenia przez różne choroby. Dodaje także przepisy na niskokaloryczne przepisy, darmowy dostęp do e-booków z działu zdrowie. Gwarantuje on także, że po zastosowaniu jego diety nie ma efektu jojo. W jego ofercie widnieje także wzmianka, że można darmowo, bez limitu, zmieniać przepisy. Do diety dodaje także 3 swoje książki. Wzmianką, która budzi wiele wątpliwości jest treść, która mówi o tym, że w przypadku, kiedy podopieczny przytyje więcej niż 1 kg po roku od zastosowania diety, otrzyma zwrot pieniędzy. Czy tak jest naprawdę? Tego niestety nie jesteśmy w stanie zweryfikować, tak samo, jak Artur Topolski nie jest w stanie zweryfikować, czy powodem przybycia kilogramów nie jest zaprzestanie stosowania się do wytycznych. Na forum widnieją negatywne opinie, które potępiają takie działania marketingowe. 

Same diety posiadają wiele pozytywnych opinii. Zarówno na forum, jak i na Facebooku Artura Topolskiego, użytkownicy twierdzą, że diety są skuteczne, co potwierdza regularna utrata kilogramów. W opiniach na forum można przeczytać, że posiłki są smaczne, pożywne, szybkie w przygotowaniu i dostosowywane do indywidualnych preferencji. Działalność Artura Topolskiego chwalona jest także za bardzo dobry kontakt z podopiecznymi. Wiele opinii na forum potwierdza, że dieta dodaje energii, nie sprawia, że jest się ociężałym i bez sił. 

Niektórzy wyrażają negatywne opinie, w których twierdzą, że dieta niestety nie była wystarczająca, zbyt rygorystyczna i podczas jej stosowania towarzyszyło uczucie głodu. Jednak tych negatywnych opinii jest znacznie mniej, w porównaniu do tych pozytywnych.

Warto jednak wiedzieć, że użytkownicy zaznaczają, że najlepsze efekty przychodzą wtedy, kiedy dieta połączona jest z wysiłkiem fizycznym. Należy pamiętać, że bycie na diecie to okres nabywania nowych, dobrych nawyków żywieniowych, które muszą pozostać z nami przez całe życie, aby organizm był ciągle w dobrej formie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here