Strona głównaĆwiczeniaDziki trener - kto to? Opinie

Dziki trener – kto to? Opinie

Kontrowersyjna, Internetowa postać tzw. „Dziki Trener”, bo dzisiaj o nim mowa, w rzeczywistości jego imię to Michał Bodzioch. Pochodzi on z Małopolski a dokładnie z Krakowa, na co dzień instruktor personalny oraz mentor czy nawet motywator. Można go spotkać na popularnych serwisach społecznościowych m.in. na Facebooku czy Instagramie, na których skupia się głównie na motywowaniu ludzi do działania czy zmiany swojego wizerunku. W umieszczanych filmach czy postach porusza różne problemy, które pojawiają się u początkujących osób na siłowni. „Dziki Trener” cechuje się głównie specyficzną charyzmą oraz swoim indywidualnym sposobem wypowiada się, dzięki czemu zjednoczył olbrzymią rzeszę wiernych fanów a na Facebooku aktualnie obserwuje go aż 1 700 000 osób.

Dziki Trener – kto to, jaki wiek?

A więc kto to jest „Dziki Trener”, i jaki jest jego wiek? Michał Bodzioch, to doświadczony specjalista z wykształceniem w zakresie odpowiedniej suplementacji i biochemii, ukończył on również kursy z metodologii żywienia oraz specjalistycznych metod treningowych. Jego osobistą pasją jest komentowanie nowinek ze świata kulturystyki oraz fitnessu. „Dziki Trener” to ktoś, kto podchodzi do tematu żywienia oraz planowania treningów w sposób indywidualny oraz nieszablonowy.

„Dziki Trener” działa w swojej branży od ponad 11 lat, i nie jest to osoba, która podąża za chwilową modą. Jest w stanie dostosować się do każdej osoby, potrafi zaplanować plan treningowy oraz dietę do każdego stylu życia, posiadanych umiejętności czy m.in. fazy zaawansowania. „Dziki Trener” to ktoś, kto stale rozwija swoje kompetencję w zakresie suplementacji, odpowiedniego żywienia oraz treningów. Dzięki temu staje się bardziej wiarygodnym, i jest na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami. Często pada pytanie w jakim wieku jest „Dziki Trener”. Jego aktualny wiek to 32 lata i urodził się w Krakowie w 1989 roku.

Dziki Trener – dziewczyna

Czy „Dziki Trener” ma dziewczynę, i jest w związku czy jest sam? Te pytania od jakiegoś czasu zadają jego fani, którzy od dawien dawna śledzą go na portalach społecznościowych. „Dziki Trener” niezależnie od tego, że jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych, nie wyjawia tego czy jest jakakolwiek dziewczyna w jego życiu, i nie odpowiedział wprost na to pytanie. Nie zważając na to, „Dziki Trener” bardzo często wchodzi w interakcje oraz rozmawia ze swoimi wiernymi fanami. Zdarza się, że odpowiada on na ich różnorodne pytania, czy nawet opowiada i dzieli się osobistymi przemyśleniami, to i tak mimo tego są rzeczy o których o nim nie wiadomo. Jedną z nich jest standardowa informacja o dziewczynę. Oczywiście temat dość często powraca do „Dzikiego Trenera”. Często pod postami na portalach społecznościowych można zauważyć, iż internauci zwracają uwagę na to, że powinien w końcu kogoś znaleźć.

Dziki Trener – dieta, opinie

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy dla „Dzikiego Trenera” dieta i jego prawidłowe ułożenie to żaden problem jednak jakie są jego opinie na Internecie? Oczywiście zdania są podzielone w tej kwestii. Jeżeli ktoś kieruje się charyzmą i wybiera trenera personalnego na podstawie lajków na portalach społecznościowych to jego wybór. Oczywiście inni analizują opinie oraz inne parametry i na podstawie tego wybierają trenera personalnego. Często pojawiają się opinie odnośnie tego, że na jego stronie oraz na portalach społecznościowych nie umieszcza żadnych fotorelacji z przeprowadzonych przemian, metamorfoz czy odbytych szkoleniach. Być może „Dziki Trener” to dobry aktor czy nawet stand uper ale jakim dokładnie jest trenerem? Tak naprawdę nie wiadomo. Można znaleźć również posty czy filmiki, w których zaprasza na osobiste konsultacje, jednak w tym miejscu powstaje pytanie czy nie jest on jedynie twarzą być może jakiegoś projektu, który jedynie reklamuje a plany treningowe czy żywieniowe układają inne osoby?

Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here