Strona głównaĆwiczeniaTotal crunch opinie, czy faktycznie można schudnąć?

Total crunch opinie, czy faktycznie można schudnąć?

Męczą Cię brzuszki i uniwersalne ćwiczenia wykonywane w domowym zaciszu? Zastanawiałeś się nad zakupem urządzenia do ćwiczeń, na którym będzie się komfortowo oraz efektywnie ćwiczyć i pracować nad mięśniami brzucha? Jakiś czas temu dość głośno było na jednym z największych forów poświęconym tematyce fitness o pewnym urządzeniu, jakim jest – Total Premium Crunch. Pojawiały się opinie i zapytania o to czy można schudnąć. Tak naprawdę takie ławki treningowe, w czasach pandemii zyskały znacząco na popularności, ze względu na to, że siłownie są pozamykane, a jedyną opcją gdzie można ćwiczyć, jest własny dom. Osoby, które bardzo często przeglądają swoją sylwetkę przed lustrem, są zazwyczaj niezadowolone ze swojego ciała, dlatego większość z nich chce iść na skróty i korzystać z takich właśnie urządzeń. Dzisiejszy wpis będzie poświęcony opisem urządzenia Total Premium Crunch, poznamy opinie osób, które korzystały z niego i dowiemy się, czy to urządzenie ma na to wpływ, czy można schudnąć, ćwicząc na nim.

Total Premium Crunch – jakie ma opinie i czy można schudnąć?

Na stronie producenta znaleźć można informacje o tym, że Total Premium Crunch to ulepszony model, który cieszy się niezwykle dobrą opinią na forum. Producent opisuje to, że urządzenie to jest bardzo stabilne, dzięki temu można na nim prowadzić intensywne treningi , dodatkowo każdy może z niego korzystać, bez względu na stopień zaawansowania i obycia z siłownią. Total Premium Crunch jest wyposażony w takie funkcje, które udostępniają ustalenie odpowiedniej trudności treningu, i bez problemu można ją dostosować do indywidualnych preferencji. Czy można schudnąć na tym urządzeniu? Producent informuje o tym, że dzięki Total Premium Crunch można zredukować i spalić kalorie, a nawet wyrzeźbić mięśnie brzucha, ramiona, uda czy nawet klatkę piersiową. Urządzenie to oferuje tak naprawdę wiele możliwości i funkcji, dlatego też ćwicząc na nim unika się monotonii , no i przede wszystkim dzięki temu zachęca ono do systematyczności. Ciekawostką jest fakt, że Total Premium Crunch ma zamontowany komputer, który ma za zadanie informować i przekazywać aktualne parametry wykonanego ćwiczenia, dzięki temu zyskuje pochlebne opinie.

 Co daje taki komputer w Total Premium Crunch? Dzięki swoim wbudowanym funkcjom zapisują się po każdym odbytym treningu statystyki, możesz monitorować przebyta odległość, ile spalamy kalorii czy nawet notować swoje rekordy. Dodatkową zaletą jest również niewielki rozmiar tego urządzenia, dzięki temu można bez problemu przechowywać Total Premium Crunch nawet w najmniejszych kawalerkach. Oczywiście te wszystkie informacje znaleźć można na stronie producenta, dlatego zawsze trzeba podchodzić do takich informacji sceptycznie, bowiem normą jest to, że każdy producent zawsze będzie wychwalał swoje produkty. W tym przypadku najlepiej samemu zweryfikować czy faktycznie urządzenie zasługuje na tak pozytywne opinie lub zaczerpnąć takiej wiedzy na forum takich jak inspiracje mango.

Total Crunch – inspiracje mango, forum

Oczywiście, jeżeli jesteś zainteresowany kupnem Total Crunch, a wcześniej nie miałeś w ogóle żadnej styczności z ćwiczeniami fitness czy z takimi urządzeniami, warto taki temat przedyskutować z trenerem personalnym albo lekarzem. Taki trener w pierwszej kolejności oceni naszą kondycję oraz formę fizyczną, i na podstawie tego pomoże odpowiedzieć na pytanie, czy w ogóle takie urządzenie będzie miało sens. Z kolei lekarz przeprowadzi badania i wyda odpowiednia opinie odnośnie tego czy można rozpocząć treningi i czy nie powstają żadne przeciwwskazania, które mogłyby uniemożliwić korzystanie z Total Crunch. Dodatkowo na forum można znaleźć opinie o tym, że Total Crunch jest również świetnym urządzeniem fitness dla kobiet. Stanowi dobrą alternatywę do tego, aby w skuteczny sposób wyszczuplić sylwetkę i ją bardziej ujędrnić, wzmacnia mięśnie ramion i kształtuje pośladki. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

NAJPOPULARNIEJSZE