Strona głównaChorobyKwantowy biomagnetyczny skan organizmu - BEZPIECZNE?

Kwantowy biomagnetyczny skan organizmu – BEZPIECZNE?

Szybka diagnoza i analiza niedoboru ważnych witamin, hormonów, cholesterolu oraz wielu innych czynników, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie organizmu człowieka, można uzyskać dzięki różnym urządzeniom takich jak analizator kwantowy czy kwantowy rezonans magnetyczny potocznie zwanym biomagnetycznym skanem organizmu. W poniższym wpisie omówimy dokładnie, czym są te urządzenia, jak wygląda skanowanie organizmu i jakie można znaleźć opinie użytkowników o tym urządzeniu.

Badanie kwantowym rezonansem magnetycznym – opinie

Badanie kwantowym rezonansem magnetycznym to metoda, która została opracowana pierwotnie do przeprowadzania badań na astronautach. Na stronie producenta znaleźć można informacje o tym, że fale elektromagnetyczne, czyli sygnały, które są emitowane przez całe ciało człowieka, zazwyczaj się różnią od faz i badanych organów wewnętrznych. Zgromadzone dane przez kwantowy rezonans magnetyczny, zazwyczaj obejmują dokładnie cały układ krwionośny oraz mózgowy, układ pokarmowy, oraz innych ważnych narządów wewnętrznych. Badania te również zbierają informacje o aktualnym stanie mózgu, tarczycy oraz całego układu odpornościowego, dlatego też dzięki takim obszernym funkcjom, kwantowy rezonans magnetyczny cieszy się dość dużą popularnością oraz zyskuje dość pochlebne opinie na różnych forach. Kwantowy rezonans magnetyczny po każdym badaniu tworzy raport, z którego można odczytać wyniki o m.in. gęstości mineralnej kości. Dodatkowo z raportu można dowiedzieć się, w jakim stopniu organizm jest zanieczyszczony takimi substancjami jak metale ciężkie czy różne alergeny.

Kwantowym rezonansem magnetycznym przeprowadzić badanie może tak właściwie każdy, bez względu na wiek, nawet dzieci, dzięki temu krąży po sieci wiele pozytywnych opinii. Oczywiście do każdego urządzenia jest dołączona instrukcja obsługi oraz ulotka, w której znaleźć można informacje o tym, że z urządzenia nie mogą korzystać osoby, które mają wmontowany rozrusznik serca oraz nie zaleca się używania rezonansu magnetycznego kobietom w ciąży. Innym przeciwwskazaniem jest również miesiączka. Osobami, które najczęściej korzystają z kwantowego rezonansu magnetycznego, są zawodowi sportowcy, którzy kontrolują dzięki takim badaniom optymalne poziomy ważnych składników. Oczywiście osoby, które nie miały wcześniej styczności z takimi urządzeniami, powinny wcześniej skonsultować się z lekarzem i zaczerpnąć opinii odnośnie takiego kwantowego rezonansu magnetycznego.

Kwantowy biomagnetyczny skan organizmu – opinie

Kwantowy biomagnetyczny skan przede wszystkim obrazuje to, w jakim stanie jest organizm ludzki. Zazwyczaj takie fale, które są emitowane przez to urządzenie, są zależne od tego, w jakim stanie są organy wewnętrzne. Zaletą tego urządzenia jest również to, że jeżeli jest możliwość określenia specyficznych sygnałów, które są wysyłane przez ciało, można w takim sposób ocenić stan zdrowia. Cała ta metoda polega na tym, że kwantowy biomagnetyczny skan przechwytuje sygnały, które są nadawane przez ciało, po to, aby określić całkowity stan organizmu, za pomocą interpretacji komputerowej. Analizator kwantowy to takie urządzenie, które w dość obszerny sposób ocenia ludzki organizm, pomaga w wykrywaniu chorób we wczesnym stadium, które mogą zagrozić organom wewnętrznym. Dzięki niemu można szybko rozpocząć właściwe leczenie, i tym samym zyskuje dość pochlebne opinie.

Analizator kwantowy – opinie

Oczywiście te wszystkie informacje podaje producent, dlatego często na forach pada pytanie odnośnie tego czy taki analizator kwantowy w ogóle działa i czy podaje rzetelne informacje po przeprowadzonym badaniu. W odpowiedzi na to pytanie padła dość obszerna opinia odnośnie tego urządzenia. Opisano kwantowy rezonans magnetyczny jako urządzenie, które nie podaje prawidłowych danych. Dlaczego? Użytkownik opisywał sytuację, w której to urządzenie jest oparte tylko o trzy liczbowe dane wejściowe, czyli urządzenie jest oparte na pewnym algorytmie, dodatkowo powstające zewnętrzne pola elektromagnetyczne jest niezwykle delikatne i każde inne urządzenia typu telefon, telewizor oraz inne obiekty elektryczne zakłócają przechwytywanie danych.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

1 KOMENTARZ

  1. Witam .A jak naprawdę działa Quantum Analiser.Te wszystkie opisy o zastosowaniu fizyki kwantowej,promieniowaniu organizmu itp ,to są bajki.Prawda jest brutalna, urządzenie to nie dokonuje żadnych pomiarów ,jedynie pobiera dane z pamięci urządzenia ,które zostały wkodowane dla różnych grup ludzi [wiek ,waga,wzrost itp.] Szok ,niemożliwe ? .A o to dowód: Do urządzenia wpisujemy dane [wzrost,wiek ,waga itp ] sondę do ręki bierze silny,zdrowy człowiek ,wykonujemy pomiary. Teraz sondę do ręki bierze stary schorowany człowiek .Następna próba ,sondę owijamy wilgotną szmatką i odczytujemy pomiar .Wszystkie trzy pomiary są jednakowe .Oszustwo, sciema i złosc,że się wydało tyle pieniędzy.

NAJPOPULARNIEJSZE