Czarny Furiat – opinie o współpracy

trening personany

Robert Jabłonowski czyli „Czarny Furiat”. Mężczyzna znany jest przede wszystkim ze znacznych metamorfoz, jakie przechodzą ludzie, zalecając się do wytycznych z jego konsultacji. „Czarny Furiat” to trener personalny, który bardzo szybko zdobył dużą popularność w Polsce. Swoje dzieciństwo spędził, wychowując się w Ciechanowie. Czas w poniemieckiej kamienicy spędzał głównie ze swoim młodszym bratem. Wychowywani byli przez mamę i ojczyma. Jego dzieciństwo nie było łatwe, bowiem „Czarny Furiat” wraz z pozostałymi członkami rodzeństwa musieli zmieścić się na 14 m2. W mieszkanku nie było łazienki. Jego marzenie o wannie musiało poczekać aż do 8 klasy szkoły podstawowej. Źle wspomina mycie się w misce, która ledwo co mieściła się w ich małej przestrzeni. O komforcie chłopak mógł tylko pomarzyć, nie wspominając o własnym kącie i choć zalążku prywatności.

„Czarny Furiat” ma dzisiaj ponad 300 tysięcy polubień na Facebooku. Dlaczego „Czarny Furiat” nazywany jest „czarnym”? Był tak nazywany od dzieciństwa ze względu na jego ciemny kolor włosów i równie ciemną oprawę oczu. Drugi człon „furiat”, jak możecie się domyślić wziął się z myślą o jego ogromnej energii, sile i ekspresji. Połączenie tych dwóch słów to idealny opis Roberta Jabłonowskiego, czyli „Czarnego Furiata”.

Czarny furiat- opinie

O Robercie krążą różne opinie. „Czarny Furiat” na pewno przekonuje do siebie wyżej wspomnianą energią, a przede wszystkim pokazywanymi na jego profilu metamorfozami swoich podopiecznych. Robert ze sportem związany jest od dzieciństwa. Jako chłopiec trenował lekkoatletykę (biegi sprinterskie, skoki w dal). W kolejnych latach trenował sporty walki. Jego serce zdobyło taekwondo, ju-jitsu i boks. Następnie w jego życiu pojawiły się sztangi.

Przybliżając jego sylwetkę dowiadujemy się, że na temat „ Czarnego Furiata” krążą opinie mówiące o tym, że popiera on używanie suplementów diety jedynie dopuszczonych w legalnym obrocie w specjalistycznych sklepach zajmujących się dystrybucją odżywek. Ważne jest dla niego dobre źródło suplementów. Szczególne miejsce na jego półce zajmuje dobre białko. Wśród opinii istnieją takie, które mówiąc o tym, że „Czarny Furiat” w razie potrzeby służy pomocą w jego wyborze, doradza, gdzie kupić dobry produkt.

Dieta czarnego Furiata

Pewnie zastanawiacie się, jaki jest koszt współpracy z „Czarnym Furiatem”. Nie kryje on swojego cenniku i łatwo dowiedzieliśmy się, że współpraca na okres 12 tygodni to koszt 150 zł. Jego podopieczni, będąc w czasie stosowania diety mogą wysyłać do niego wiadomości, np. z zapytaniem w trakcie zakupów o to, czy wybierają dobry produkt. Trener otrzymuje dziennie od 500 do 1000 zapytań, wiadomości, próśb o motywację w kryzysowych momentach. Opcja, w której możliwy jest zakup diety za 150 zł wymaga okresu oczekiwania 9 dni. Istnieje opcja ekspres, której koszt to 200 zł, a wtedy czas oczekiwania zdecydowanie się skraca. Czas oczekiwania to 3 dni.

Czarny Furiat w swojej diecie oferuje podporządkowanie diety pod upodobania smakowe klienta, ale również przeprowadza wywiad odnośnie chorób, czy niedoborów. Dieta może opierać się na stałych posiłkach, ale również istnieje opcja, w której będzie kilka wersji posiłków do wyboru, w których podopieczny będzie mógł sam decydować, o tym, co zje.

Czarny Furiat efekty

Efektom jego współpracy można bliżej przyjrzeć się na jego Facebook’u i Instagramie. „Czarny Furiat” reklamuje metamorfozy swoich podopiecznych na tych portalach, dzięki czemu zdobywa nowych klientów, ponieważ zdjęcia z efektami po współpracy robią wrażenie. Z komentarzy pod jego postami wynika, że nie każdy wierzy w tak szybkie i widoczne efekty. Niektórzy podchodzą z dystansem do przedstawianych metamorfoz, ponieważ nie na każdym ze zdjęć widać twarz podopiecznego, który podjął się stosowania zaleceń treningowych i diety „Czarnego Furiata”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here