Strona głównaDietaCzarny Furiat - opinie o współpracy

Czarny Furiat – opinie o współpracy

Robert Jabłonowski czyli „Czarny Furiat”. Mężczyzna znany jest przede wszystkim ze znacznych metamorfoz, jakie przechodzą ludzie, zalecając się do wytycznych z jego konsultacji. „Czarny Furiat” to trener personalny, który bardzo szybko zdobył dużą popularność w Polsce. Swoje dzieciństwo spędził, wychowując się w Ciechanowie. Czas w poniemieckiej kamienicy spędzał głównie ze swoim młodszym bratem. Wychowywani byli przez mamę i ojczyma. Jego dzieciństwo nie było łatwe, bowiem „Czarny Furiat” wraz z pozostałymi członkami rodzeństwa musieli zmieścić się na 14 m2. W mieszkanku nie było łazienki. Jego marzenie o wannie musiało poczekać aż do 8 klasy szkoły podstawowej. Źle wspomina mycie się w misce, która ledwo co mieściła się w ich małej przestrzeni. O komforcie chłopak mógł tylko pomarzyć, nie wspominając o własnym kącie i choć zalążku prywatności.

„Czarny Furiat” ma dzisiaj ponad 300 tysięcy polubień na Facebooku. Dlaczego „Czarny Furiat” nazywany jest „czarnym”? Był tak nazywany od dzieciństwa ze względu na jego ciemny kolor włosów i równie ciemną oprawę oczu. Drugi człon „furiat”, jak możecie się domyślić wziął się z myślą o jego ogromnej energii, sile i ekspresji. Połączenie tych dwóch słów to idealny opis Roberta Jabłonowskiego, czyli „Czarnego Furiata”.

Czarny furiat- opinie

O Robercie krążą różne opinie. „Czarny Furiat” na pewno przekonuje do siebie wyżej wspomnianą energią, a przede wszystkim pokazywanymi na jego profilu metamorfozami swoich podopiecznych. Robert ze sportem związany jest od dzieciństwa. Jako chłopiec trenował lekkoatletykę (biegi sprinterskie, skoki w dal). W kolejnych latach trenował sporty walki. Jego serce zdobyło taekwondo, ju-jitsu i boks. Następnie w jego życiu pojawiły się sztangi.

Przybliżając jego sylwetkę dowiadujemy się, że na temat „ Czarnego Furiata” krążą opinie mówiące o tym, że popiera on używanie suplementów diety jedynie dopuszczonych w legalnym obrocie w specjalistycznych sklepach zajmujących się dystrybucją odżywek. Ważne jest dla niego dobre źródło suplementów. Szczególne miejsce na jego półce zajmuje dobre białko. Wśród opinii istnieją takie, które mówiąc o tym, że „Czarny Furiat” w razie potrzeby służy pomocą w jego wyborze, doradza, gdzie kupić dobry produkt.

Dieta czarnego Furiata

Pewnie zastanawiacie się, jaki jest koszt współpracy z „Czarnym Furiatem”. Nie kryje on swojego cenniku i łatwo dowiedzieliśmy się, że współpraca na okres 12 tygodni to koszt 150 zł. Jego podopieczni, będąc w czasie stosowania diety mogą wysyłać do niego wiadomości, np. z zapytaniem w trakcie zakupów o to, czy wybierają dobry produkt. Trener otrzymuje dziennie od 500 do 1000 zapytań, wiadomości, próśb o motywację w kryzysowych momentach. Opcja, w której możliwy jest zakup diety za 150 zł wymaga okresu oczekiwania 9 dni. Istnieje opcja ekspres, której koszt to 200 zł, a wtedy czas oczekiwania zdecydowanie się skraca. Czas oczekiwania to 3 dni.

Czarny Furiat w swojej diecie oferuje podporządkowanie diety pod upodobania smakowe klienta, ale również przeprowadza wywiad odnośnie chorób, czy niedoborów. Dieta może opierać się na stałych posiłkach, ale również istnieje opcja, w której będzie kilka wersji posiłków do wyboru, w których podopieczny będzie mógł sam decydować, o tym, co zje.

Czarny Furiat efekty

Efektom jego współpracy można bliżej przyjrzeć się na jego Facebook’u i Instagramie. „Czarny Furiat” reklamuje metamorfozy swoich podopiecznych na tych portalach, dzięki czemu zdobywa nowych klientów, ponieważ zdjęcia z efektami po współpracy robią wrażenie. Z komentarzy pod jego postami wynika, że nie każdy wierzy w tak szybkie i widoczne efekty. Niektórzy podchodzą z dystansem do przedstawianych metamorfoz, ponieważ nie na każdym ze zdjęć widać twarz podopiecznego, który podjął się stosowania zaleceń treningowych i diety „Czarnego Furiata”.

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

10 KOMENTARZE

    • Prześledziłem jego profil na rok wstecz.Wrzuca stare zdjęcia .6 sierpnia 2021 wrzucał post ze zdjęciem super formy Iwy .Na wiosnę pisałeś że idziecie na rekord z formą a teraz odchudza Iwę ?Więc pytam gdzie ta forma i co z tą karuzelą smaku ??????a jest teraz 30.10.2021.Podobnie jest z jego zdjęciami i swoich podopiecznych .Ciągle Ci sami.Zmienia tylko wiek,datę,wagę a zdjęcia te same .Dla mnie to zwyczajny czarodziej .

  1. Obserwuje ich na Facebooku, na początku ich lubiłam ,nawet bardzo kibicowałam Iwie ale teraz mam nie smak ,są tak nieapetyczni ,Iwa straszna wieśniara jak ona wiąże te szaliki A te buty na koturnie????‍♀️.Włosy z odrostami i często tłuste patrzeć się nie da.Takie osoby powinni być wzorem do naśladowania,a tu się poprostu nie da patrzeć.

    • Nie polecam ! Kupiłam dietę u furiata rok temu ! Obserwując jego profil pomyślałam sprawdzę facet naprawdę fajnie gada … ma fajna energię . Napisałam meila do momentu wykupienia diety wszystko pięknie odpisywał po opłaceniu już i przesłaniu mi diety kontakt zerowy ! Byłam pewna ze jakoś będzie do mnie pisał w końcu jestem jego podopieczną! Nic bardziej mylnego nie dość ze dieta jakaś mi wysłana chyba na zasadzie kopiuj wklej bo drukując ja już mi coś nie grało jakby jeden przepis urywał się i następny ! Ale to jest nic ! Znajomi którzy u niego byli mówili ze wysyła wszystkim tę samą dietę ! I to prawda ! Znajomy który zobaczył moja dietę mówił ze miał słowo w słowo to samo tylko gramy np kaszy większe hitem było jak koleżanka która ma haszimoto również kupiła u niego dietę jak porównłyśmy to samo ! Wtedy już się mocno wkurzyłam. On zaraza pozytywna energia teraz zabrali się z iwa za jakieś filmiki takie z codziennego życia . Fajnie się to ogląda i tym sposobem zbierają klientów! Ani razu ani razu nie napisał do mnie tak sam od siebie żebym wysłała rezultaty jakieś motywujące wskazówki nic ! Raz zadałam pytanie o coś to dostałam odpowiedz chyba w jednym słowie nie zdaniu nawet. Para wieśniaczków dobrze ktoś tu napisał ! Osobiście nie polecam dieta nie smaczna czasem hak dodawał jakieś relacje ze swojej diety to się ma nijak do tego co dostajesz w meilu ! ( sorki za brak interpunkcji ) ale pisze to w „ biegu „

  2. Hmmm też się dziwię jak się kręci czarny furiat. Ja się z nim dogadać nie mogłam, wykupiłam dietę, dostałam jakieś zlepek kartek z przepisami które miałam sobie sama dopasować wg niejasnych wytycznych, słabo naprawdę. Czeski film normalnie. I mówię to po wcześniejszych współpracach z innymi dietetykami. Ja już z czarnego nie skorzystam.

  3. Poczytajcie sobie jakieś forum nawet bodajże 6 lat temu forum Vinted dziewczyny rozmawiały o nim i to samo było napisane facet leci jednym schematem kopiuj wklej tylko zmienia ci proporcje gdzies mam jeszcze jego dietę jeśli jest tu osoba która kupiła niedawno chętnie porównany … tak się oszukuje ludzi pisze ze 12 tygodni bodajże jesteś pod opieka żadne 12 tygodni robisz przelew i już koniec dostajesz do tygodnia dietę i finito No chyba ze teraz coś zmienił bo w nevie dużo o tym pisze ze wszyscy dostają to samo to jest na zasadzie chyba jedna dieta opracowana tylko dane podmienia i gramy . Jak mu to napisałam w meilu nawet nie odpisał i w taki o to sposób człowiek nie mając żadnej motywacji nie walczy i przestaje działać !

NAJPOPULARNIEJSZE