Strona głównaOpinieRegenerum do paznokci w lakierze - informacje i opinie

Regenerum do paznokci w lakierze – informacje i opinie

Jeśli szukasz preparatu do wzmocnienia i ochrony swoich zniszczonych, osłabionych paznokci to zapewne znalazłeś w sieci serum Regenerum. Jest to preparat w lakierze, który powinien wzmocnić, a przede wszystkim odbudować płytkę paznokcia. Producent zapewnia, że Regenerum radzi sobie nawet z doszczętnie uszkodzonymi paznokciami, szczególnie je uszczelnia. Minerały i kompleks witamin ma zadanie zmniejszyć kruchość i łamliwość, stymulować wzrost i zwiększyć odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. W formule serum jest dodatek oleju z alg morskich, który ma działać antyoksydacyjnie. Paznokcie po użyciu Regenerum powinny być również dogłębnie nawilżone i elastyczne. Jak naprawdę działa Regenerum? Czy spełnia zapewnienia producenta? Tego dowiesz się z opinii osób, które przetestowały ten produkt.

Regenerum do paznokci w lakierze – opinie

Na forach znaleźliśmy różne opinie na temat Regenerum do paznokci w lakierze. Można przeczytać zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Niektórzy użytkownicy forów twierdzą, że po zastosowaniu jednego opakowania była widoczna duża poprawa w wyglądzie paznokci. Lakier szybko zasycha i daje mleczną powłokę na płytce, która bardzo ładnie się prezentuje, jednak, jak donoszą testerzy, na drugi dzień serum zaczyna odpadać. Kobiety, które miały zniszczone paznokcie po manicure hybrydowym, aby je wzmocnić, użyły właśnie Regenerum i część z nich uważa, że dzięki niemu paznokcie przestały się łamać i rozdwajać, a lakierowa powłoka sprawiła, że zaczęły ładnie błyszczeć i sprawiać wrażenie zdrowym i odżywionych. Regenerum do paznokci w lakierze opiniowane jest jako wspomagacz w szybkim wzroście, zaprzestaniu rozdwajania, a także uelastycznienie ich. Inne kobiety uważają, że Regenerum do paznokci w lakierze, nie jest tak samo dobry jak olejek. Twierdzą, że lakier nie utrzymuje się długo na paznokciach, a liczyły na to, że blask pozostanie z nimi na dłużej niż jeden, czy dwa dni. 

Osoby, które wystawiły negatywne opinie na temat tego serum, zwracają uwagę na to, że cena nie jest adekwatna do jakości i nawet po dłuższym stosowaniu paznokcie nie poprawiły się, pozostały słabe i rozdwajające się. Uważają, że zastosowanie nawet dwóch, czy trzech warstw nie pomaga we wzmocnieniu płytki paznokcia. Opinie użytkowniczek na temat Regenerum do paznokci w lakierze jasno wskazują na to, że po zastosowaniu paznokcie kruszą się, a czasem twierdzą, że jest gorzej niż było. Wskazują na brak pożądanych efektów nawet po dwóch miesiącach stosowania. Opinie wskazują na to, że oprócz tego, że zaraz po pomalowaniu lakierem, paznokcie błyszczą i ładnie wyglądają to nie ma żadnych innych pozytywnych aspektów. Efekt ten jednak nie utrzymuje się zbyt długo. W swoim opiniach na temat Regenerum do paznokci użytkowniczki wskazują na to, iż po zużyciu ok. 60% produkt nie nadawał się do użycia, ponieważ kosmetyk znacznie zgęstniał i jego użycie nie było możliwe.

Jak widzicie Regenerum do paznokci w lakierze ma swoje zwolenniczki, jak i przeciwniczki. Jego działanie zadowoliło część użytkowniczek. Druga część niestety nie znalazła żadnych pozytywnych aspektów wynikających ze stosowania Regenerum.

Rossmann – Regenerum do paznokci w lakierze

Jedną z najbardziej popularnych drogerii kosmetycznych jest Rossmann i nie ulega to wątpliwością. Podejrzewamy, że to właśnie tam szukałbyś Regenerum do paznokci w lakierze. Jednak z naszych informacji wynika, że produkt nie jest wprowadzony do oferty Rossmanna, bądź jest chwilowo niedostępny. Warto jednak śledzić stronę internetową Rossmanna i oferty w sklepach stacjonarnych, ponieważ produkt może pojawić się na półkach sklepowych. Jeśli nie w Rossmannie, możesz poszukać Regenerum w innych drogeriach albo zamówić je przez Internet. Produkt jest szeroko dostępny.

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

NAJPOPULARNIEJSZE