Strona głównaDzieckoEX, UP czy GO – którą szczoteczkę Smilesonic wybrać?

EX, UP czy GO – którą szczoteczkę Smilesonic wybrać?

Smilesonic to marka, która w swojej ofercie posiada najwyższej jakości szczoteczki soniczne oraz pasty do zębów przeznaczone do stosowania wraz z nimi. W tym artykule skupimy się na tych pierwszy produktach. Poznaj właściwości szczoteczek sonicznych Smilesonic EX, Smilesonic UP i Smilesonic GO! Liczymy na to, że z naszą niewielką pomocą dokonasz właściwego wyboru i poznasz lepiej możliwości tych urządzeń.

Szczoteczka soniczna Smilesonic EX to urządzenie wyposażone w 5 trybów pracy: Clean, White, Sensitive, Polish i Gum Care. Najwyższa prędkość, z jaką porusza się jej główka, to 96 000 ruchów na minutę. Szczoteczka posiada wydajną baterię oraz przydatne timery, które odmierzają czas niezbędny do dokładnego wyczyszczenia zębów. W zestawie z nią znajdują się 4 różne końcówki wymienne: do codziennej higieny, do wybielania, do delikatnego oczyszczania, a także do pielęgnacji zębów z aparatem ortodontycznym. Do szczoteczki dołączone jest również etui podróżne, które pozwala na jej bezpieczne przechowywanie. Model Smilesonic EX charakteryzuje się też eleganckim i nowoczesnym designem. Zapłacimy za niego 349 złotych, a do wyboru mamy jeden z sześciu kolorów.

Flagowy model czyli Smilesonic UP

Szczoteczka soniczna Smilesonic UP to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie z oferty marki Smilesonic. Wyposażono je w 3 tryby pracy (Clean, White, Sensitive), a także 3 zakresy ruchów główki czyszczącej (mały, normalny, wysoki). Co oznacza to w praktyce? Użytkownik ma do wyboru aż 9 różnych opcji szczotkowania zębów! Dzięki temu każdy wybierze tę odpowiednią dla siebie. W zestawie ze szczoteczką obecnych jest aż 5 końcówek wymiennych (2 wybielające oraz po jednej końcówce standardowej, delikatnej i ortodontycznej), a także solidnie wykonane etui podróżne. Dodatkowo szczoteczka soniczna Smilesonic UP posiada wydajną baterię, która pozwala nawet na 2 miesiące pracy bez konieczności ładowania. Ważna jest także obecność przydatnych timerów. Pierwszy z nich informuje o upływie dwóch minut mycia zębów, a drugi co pół minuty przypomina o konieczności zmiany szczotkowanej strefy uzębienia. Ten model szczoteczki sonicznej kosztuje około 479 złotych. Możemy wybierać spośród dwóch kolorów: różowego lub białego.

Szczoteczka soniczna Smilesonic GO

Ostatnia propozycja marki Smilesonic dla osób dorosłych to szczoteczka soniczna Smilesonic GO, która gwarantuje codzienną ochronę jamy ustnej przed bakteriami. Jest to idealne rozwiązanie dla początkujących użytkowników. Szczoteczkę wyposażono w 3 tryby pracy. Tryb Clean przeznaczony jest do standardowego czyszczenia jamy ustnej, tryb White pozwala na pozbycie się przebarwień powierzchniowych, a tryb Sensitive najlepiej sprawdzi się u osób z nadwrażliwościami. Urządzenie pracuje z prędkością od 62 000 do 96 000 ruchów sonicznych na minutę. Posiada dwa czasomierze, dzięki którym będziesz myć swoje zęby odpowiednio długo, a także wytrzymałą baterię, która pozwala na pracę szczoteczki nawet przez dwa miesiące bez konieczności podłączania jej do ładowarki. W zestawie ze szczoteczką soniczną Smilesonic GO znajdziesz końcówki przeznaczone do codziennej pielęgnacji zębów i dziąseł. Jej cena wynosi 259 złotych. Urządzenie dostępne jest w białej lub czarnej wersji kolorystycznej.

Którą szczoteczkę soniczną Smilesonic wybrać?

Zastanawiasz się, którą szczoteczką soniczną Smilesonic wybrać? Ostateczna decyzja powinna być uzależniona od kilku czynników, m.in. od zasobności Twojego portfela, od doświadczenia związanego ze stosowaniem tego typu przyrządów, a także od naszych indywidualnych potrzeb związanych z higieną jamy ustnej.

Warto jednak pamiętać, że każda szczoteczka soniczna marki Smilesonic zagwarantuje nam kompleksową pielęgnację naszych zębów i dziąseł. Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat opisywanych szczoteczek sonicznych Smilesonic, odwiedź sklep internetowy marki i oficjalną stronę producenta.

Artykuł sponsorowany.

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

NAJPOPULARNIEJSZE