Strona głównaOpinieE-book "Program genetycy" - opinie użytkowników

E-book „Program genetycy” – opinie użytkowników

Wiele osób coraz częściej szuka sprawdzonych sposobów na dobrze wyglądającą i zdrową sylwetkę. Internet i media oferują nam najróżniejsze rozwiązania, niektóre mniej a inne bardziej skuteczne. Dostępne są produkty, które mają pomóc nam w spalaniu tkanki tłuszczowej, różnego rodzaju pasy, którymi można owijać ciało; znaleźć możemy tabletki, które wspomagają metabolizm, są też środki do wstrzykiwania przepisywane na receptę, które mają za zadanie ograniczać nasz apetyt oraz przyspieszać spalanie tkanki tłuszczowej. Większość osób nie chce jednak sięgać po niesprawdzone metody, bojąc się skutków ubocznych. Klucz do sukcesu znajduje się w odpowiedniej diecie oraz właściwych ćwiczeniach. Największy sukces osiągniemy wtedy, kiedy w przemianę włożymy serce i dużo pracy. Najlepiej jest znaleźć rozwiązanie, które będzie nas zachęcać do walczenia o swoje zdrowie i wygląd, oraz motywuje i przygotowuje do działania. Program Genetycy, to e-book napisany przez youtubera Tomka Grzymskiego. Jest on osobą, która zajmuje się trenowaniem już od wielu lat. Od dłuższego czasu na swoich mediach społecznościowych, Tomek Grzymski zajmuje się doradzaniem i pomaganiem ludziom, którzy pragną uzyskać zdrową i silną sylwetkę. E-book „Program Genetycy” jest książką, w której autor opisał niewymagające od nas dużo metody wspierające utratę wagi, oraz budowania i kształtowania zdrowej i umięśnionej sylwetki. Autor w swoim e-booku zapewnia, że do uzyskania wymarzonej sylwetki nie musimy katować się surową dietą, ani wyczerpującymi ćwiczeniami.

Program Genetycy – co mówią opinie?

Opinie na temat e-booka Tomka Grzymskiego „Program Genetycy” są w dużej mierze bardzo pozytywne. Książka zawiera bardzo dużo przydatnych i pomocnych informacji, jest również napisana w sposób bardzo przystępny, oraz jasny i przejrzysty. Autor e-booka jest osobą, która praktykuje swoje rzemiosło od lat, dlatego też jest on właściwym autorytetem w sprawach dotyczących budowania zdrowo wyglądającej i silnej sylwetki. Wiele opinii podkreśla szczególnie rzetelność programu, dlatego też często poleca się tę książkę osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z budowaniem sylwetki. Docenia się, że autor oparł swojego e-booka na własnym doświadczeniu oraz na swojej wiedzy. Książka jest odpowiednia zarówno dla osób, które są amatorami w dziedzinie, ale też dla osób, dla których pracowanie nad sobą na siłowni jest hobby jak i ważną częścią życia. Na forum internetowym oraz na stronie „Program Genetycy” możemy znaleźć wiele zdjęć prezentujących przemiany, których ludzie dokonali z pomocą tego e-booka. Znajdziemy zdjęcia jednakowo osób, które przede wszystkim straciły wagę, ale też osób, które były w stanie zbudować nową, zdrową oraz umięśnioną sylwetkę. Ćwiczenia, które w swojej książce proponuje autor, zgodnie z wieloma opiniami są bardzo skuteczne, oraz nie wymagają od naszego organizmu zbyt dużo. Rozwiązania, które możemy znaleźć w e-booku „Program Genetycy”, są łatwe do zrealizowania, często uczą też zdrowych nawyków, oraz zachęcają do ciągłej pracy nad sobą. Pojawiają się też opinie negatywne, a najczęściej dotyczą one ceny książki, która dla niektórych wydaje się zbyt wysoka. Inne opinie sugerują, że podobne treści możemy znaleźć w internecie za darmo, jednak wiele osób, które dały tej książce szansę, zgodnie uważa, że e-book „Program Genetycy” jest wart swojej ceny, ponieważ jest książką innowacyjną oraz bardzo przystępną, zarówno dla amatorów jak i dla profesjonalistów. Według wielu opinii najważniejsze jest, by zachować motywację do ćwiczeń. Ważna jest też samodzielna praca nad sobą, oraz wytrwałość w niej. E-book pomaga nam w osiągnięciu upragnionych efektów, zwłaszcza kiedy nie odpuszczamy.

 Program Genetycy – gdzie można zdobyć kupon?

Strona „Program Genetycy” nie oferuje kuponów rabatowych, w sieci można jednak znaleźć konkursy dotyczące e-booka. E-book jest dostępny do kupienia na oficjalnej stronie Tomka Grzymskiego. Cena książki wynosi 79,99 zł. Istnieje możliwość, że w przyszłości pojawią się kupony rabatowe, nie ma jednak żadnych informacji, które mogłyby to potwierdzać.

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

NAJPOPULARNIEJSZE