Strona głównaSuplementacjaUltraBlanc pasta - opinie, forum, jaka cena?

UltraBlanc pasta – opinie, forum, jaka cena?

Wybielanie zębów zyskuje coraz większe zainteresowanie. Każdy marzy o pięknym i lśniącym uśmiechu. Dzisiejsze metody i specyfiki pozwalają na zachowanie białych zębów. W sezonie wiosenno – letnim pasty wybielające są szczególnie chętnie kupowane. Producenci z roku na rok próbują wypuścić na rynek coraz to lepsze produkty. W tym artykule poznasz bliżej pastę UltraBlanc, dowiesz się, czy jej stosowanie przynosi efekty dzięki opiniom konsumentów na forum, a także jaka jest jej cena.

UltraBlanc pasta – opinie, forum

Pasta UltraBlanc jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów, którzy marzą o śnieżnobiałym uśmiechu. Jej stosowanie jest bezpieczne, ponieważ swoje działanie zawdzięcza węglowi aktywnemu, który zazwyczaj kojarzony jest jedynie skutecznym środkiem na zatrucia pokarmowe. Dziś wiemy, że czarna pasta z węglem aktywnym świetnie wpływa na biel naszych zębów i jak wynika z opinii na forum, ma wiele zwolenników. Węgiel aktywny w paście UltraBlanc wiąże substancje powodujące powstawanie przebarwień na zębach, usuwa związki garbnikowe, które sprawiają, że zęby mają żółty odcień (są to pozostałości m.in. po herbacie, kawie, czerwonym winie). Garbniki to nic innego jak osad, który gromadzi się na zębach. Zwykła pasta zazwyczaj nie radzi sobie z tego typu zanieczyszczeniami. Opinie na forum wskazują, że pasta UltraBlanc jest odpowiednia do wybielania zębów.

Oprócz węgla aktywnego, pasta UltraBlanc, posiada także inne substancje, jak wyciąg z porostu islandzkiego i koszyczka rumianku. Dbają one o higienę jamy ustnej, działając antybakteryjnie, zwalczające stany zapalne i zapobiegając powstawaniu nowych. Pasta UltraBlanc nadaje się dla osób z obniżonymi szyjkami dziąseł. Pasta UltraBlanc dzięki tym substancjom pomocniczym pozwala na zachowanie długotrwałej świeżości i pozbycie się nieprzyjemnego zapachu z jamy ustnej.

Pozytywne opinie na forum wynikają również z faktu, że pasta Ultrablanc została wzmocniona fluorem, który chroni zęby przed próchnicą. Fluor przeciwdziała utracie cennych składników mineralnych, odbudowuje szkliwo, neutralizuje działanie kwasów niszczących zęby.

Warto jednak pamiętać, że nawet najlepsza pasta wybielająca nie da takiego efektu, jak profesjonalne zabiegi wybielające przeprowadzane w gabinetach dentystycznych. Pasta wybielająca usuwa powierzchowne przebarwienia, przywracając naturalną biel, natomiast zabiegi dentystyczne pogłębiają biel zębów. Opinie na forum wskazują, że pasta UltraBlanc jest świetnej jakości i efekty są naprawdę zadowalające, ale o tym dowiesz się w dalszej części artykułu.

UltraBlanc – efekty

Wśród opinii na forum znajdujemy informację, że pasta UltraBlanc daje lekkie efekty już po pierwszym użyciu? Czy to możliwie? Oczywiście! Węgiel aktywny i substancje pomocnicze usuwa powierzchniowe zabrudzenia, czego efektem będzie jaśniejszy uśmiech. Podczas kilkutygodniowego regularnego stosowania pasty UltraBlanc można pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z ust, a także stanów zapalnych. Pierwsze efekty można dostrzec po ok. 1-2 tygodniach mycia zębów pasta UltraBlanc. Efektem używania tej pasty jest także wzmocnienie szkliwa, co sprawia, że prawdopodobieństwo pojawienia się próchnicy mocno spada.

UltraBlanc – cena

Pewnie zastanawiasz się, jaka jest cena pasty UltraBlanc, posiadającej tak wiele właściwości korzystnie działających na nasze zęby, a także dającym świetne efekty po pierwszym dniu stosowania. Cena faktycznie różni się od tradycyjnych past i oscyluje w granicach 20 zł, jednak dla takich efektów warto pokusić się o jej zakup. Opinie na forum wskazują, że pasta jest bardzo wydajna i starcza na ok. miesiąc lub półtora przy regularnym stosowaniu. Jeśli chcesz zrobić zapas pasty UltraBlanc warto jest śledzić promocje w drogeriach i sklepach internetowych. Ceny można sprawdzać też na internetowych porównywarkach cenowych, co pozwala na zaoszczędzenie paru złotych. Pasta UltraBlanc jest dostępna stacjonarnie w aptekach sieciowych, jak i osiedlowych, w popularnych drogeriach, a także na aukcjach internetowych, dzięki czemu nawet bez wychodzenia z domu możemy nabyć wybielającą pastę UltraBlanc.

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

NAJPOPULARNIEJSZE