Strona głównaSuplementacjaKwas DAA, czyli kwas D-asparaginowy

Kwas DAA, czyli kwas D-asparaginowy

DAA to inaczej kwas D-asparaginowy. Jest to związek organiczny, będący aminokwasem. W naturalny sposób występuje w ludzkim organizmie w mózgu – w podwzgórzu i przysadce mózgowej, ale nie tylko. DAA występuje również w jądrach. DAA opiniowany jest jako booster testosteronu. Zastosowanie tego kwasu, w przypadku posiadania niższego poziomu testosteronu będzie stosowne, ponieważ może go widocznie podnieść. Praca jąder zostanie wzmożona, ponieważ nastąpi wydzielenie lutropiny pochodzącej z przysadki mózgowej. DAA nie wykazuje działania zwiększającego masę mięśniową, jak przypuszcza się po poznaniu działania kwasu. Lewoskrętny kwas asparaginowy można dostarczyć do organizmu, spożywając produkty zawierające związki białkowe, np. mięso, jednak ilość ta nie jest duża. Suplementacja DAA może uzupełnić wszelkie niedobory. Niżej znajdziecie odpowiedzi na nurtujące zagadnienia, m.in. jakie są skutki uboczne stosowania DAA, a także poznacie opinie nt. DAA.

DAA – jakie są opinie?

Wśród opinii możemy znaleźć takie, które mówią, że kwas D-asparaginowy służy do utrzymania odpowiedniego poziomu testosteronu. Ten hormon nie bez powodu nazywany jest hormonem męskości. Jest on odpowiedzialny, za prawidłowy rozwój narządów płciowych. Wpływa na rozwój jąder, a także prącia, moszny, gruczołu krokowego i pęcherzyków nasiennych. Istotną rolę pełnie w procesie speramtogenezy, czyli tworzeniu się spermy. Już nawet na etapie rozwoju płodu ma duże znaczenie. Jego niedobór może spowodować wady, które mogą doprowadzić do obojnactwa. Gdy brakuje odpowiedniej dawki testosteronu w trakcie rozwoju męskich narządów płciowych, przewody Wolffa, które są pierwotną wersją narządów rozrodczych u mężczyzn, nie mają jak przekształcić się w prawidłowe, nadające się do normalnego funkcjonowania organizmu narządy.

Opinie mężczyzn sugerują, że DAA wpływa pozytywnie na proces zwiększenia ilości plemników w spermie, co pozytywnie wpływa na płodność. Możemy również stwierdzić, zagłębiając się w opiniach, że odpowiednia suplementacja DAA poprawia libido, znacznie zwiększa się jakość erekcji, wytrysk staje się bardziej wybuchowy, co zwiększa szanse w posiadaniu potomka. Co ciekawe, opinie mężczyzn sugerują, że doznania podczas orgazmu są o wiele przyjemniejsze, a stosunek dostarcza o wiele więcej doznań i przede wszystkim trwa dłużej niż przed rozpoczęciem suplementacji.

DAA- jakie występują skutki uboczne?

Stosowanie suplementów, takich jak DAA wywołuje zmiany hormonalne, dlatego też mogą wystąpić skutki uboczne. Pewnie zastanawiacie się, jak się objawiają. Wiadome jest, że pożądanym skutkiem jest wzrost testosteronu, natomiast DAA pobudza nie tylko ten hormon, ale również żeńskie hormony płciowe. Jednak naukowcy opracowali formułę kwasu, która łączy ze sobą związki zapobiegające opisanym wcześniej skutkiem ubocznym.

Do innych skutków ubocznych można zaliczyć zaburzenia snu, słabsze samopoczucie, czy ból głowy. Może również negatywnie wpłynąć na koncentrację. Warto stosować DAA zgodnie z zaleceniami, nie przekraczać dziennej dawki. Jej przekroczenie może spowodować zwiększenie ryzyka skutków ubocznych i występowanie ich ze wzmożoną siłą.

DAA olimp – opinie

Jakie opinie posiada DAA olimp, czyli produkt suplementacyjny zmniejszający poziom prolaktyny wytwarzającej przez organizm? Opinie wskazują na to, że cena tego produktu jest adekwatna do jakości preparatu. Prolaktyna zwiększa masę tłuszczu, powodując przeciwny do oczekiwanego skutku w stosowaniu DAA. W związku z tym, aby uniknąć takiego skutku ubocznego, DAA olimp będzie dobrym rozwiązaniem. Zahamowanie negatywnego działania prolaktyny przyniesie oczekiwany skutek, jakim jest zwiększenie masy mięśniowej, a nie tłuszczowej.

Ten preparat szczególnie nadaje się dla mężczyzn intensywnie uprawiających sport i chcą utrzymać swoją sylwetkę w bardzo dobrym stanie, budując masę mięśniową. Opinie konsumentów wskazują, że dodatek cynku, witaminy E i B6 do preparatu DAA olimp pozytywnie wpływa na utrzymanie odpowiedniego poziomu testosteronu, nie powodując przy tym skutków ubocznych.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJPOPULARNIEJSZE