Strona głównaDietaKetchup kotlin 60% mniej kalorii - gdzie kupić?

Ketchup kotlin 60% mniej kalorii – gdzie kupić?

Ostatnimi czasy bardzo ciekawym produktem, który trafił na półki sklepowe wielu największych sklepów handlowych jest ketchup kotlin 60% mniej kalorii. Gdzie kupić taki jedyny w swoim rodzaju sos do posiłków? 

Ketchup kotlin 60% mniej kcal – krótki opis

Jest on jednym z nielicznych ketchupów, które posiadają mniejszą ilość cukrów, konserwantów, a co za tym idzie kalorii. Z tego względu stał się nie lada celem osób trzymających dietę i dbających o swoją sylwetkę. W przypadku, kiedy liczy się dosłownie każda kaloria, ale i urozmaicenie codziennych posiłków tradycyjny ketchup może pokrzyżować plany. Wbrew pozorom nawet niewielkie ilości tradycyjnego sosu posiadają sporo kalorii. Jednak wiele osób nie wyobraża sobie życia bez dobrej jakości ketchupu… Rozwiązaniem ich problemów jest zakup ketchupu kotlin 60% mniej kalorii! Łączy on w sobie gwarancję nietuzinkowego smaku dostarczając do organizmu o wiele mniej kalorii.

Ketchup kotlin 60% mniej kalorii – gdzie kupić ten produkt? 

Niestety wiele osób posiada niemałe problemy z zakupem ketchupu kotlin 60% mniej kalorii. Nie jest on dostępny we wszystkich sklepach na wyciągnięcie ręki. Stąd w sieci internetowej aż wrze od pytań sportowców i osób na diecie, którzy zaciekle szukają opisywanego produktu. Gdzie go znaleźć?

Sklepy, które oferują ketchup Kotlin 60% mniej kalorii

Jednymi z najpopularniejszych sieci sklepowych, które w swojej ofercie proponują klientom ketchup kotlin 60% mniej kcal są:

  • Auchan; francuska sieć hipermarketów, którą uwielbiają Polacy. Znajdują się one w największych miastach i z dnia na dzień poszerzają ofertę swoich usług. Charakteryzują się czerwonym napisem z logiem ptaszka – rudzika.
  • Carrefour – również, podobnie jak Auchan pochodzi z Francji. Posiada niebieskie logo, które jest znane przez bardzo sporą część osób. Posiada również sieci mniejszych sklepów, z których niektóre są czynne nawet w nocy!
  • Selgros; niemiecka sieć, która zyskuje na popularności w Polsce. Jednak nie jest, aż tak znana jak poprzednicy. Może do czasu? Kto wie, przyszłość pokaże!
  • Sklepy internetowe; jeżeli nie znalazłeś/aś ketchupu kotlin 60% mniej kalorii w sklepach stacjonarnych zawsze warto poszukać w sklepach internetowych! Wiele z nich gwarantuje szybką wysyłkę i jeszcze lepsze ceny niż sklepy stacjonarne. 

Ketchup Kotlin – gdzie produkują ten sos?

Bardzo cenionym sosem w rodzimym kraju jest bohater tego artykułu – ketchup kotlin. Gdzie produkowany jest ten pyszny i wyrazisty sos?

Ketchupy kotlin są produkowane nie gdzie indziej jak w Polsce! To rodzinna firma, która posiada bardzo długą tradycję sięgającą niespełna 100 lat. Kotlin to miasto położone w województwie wielkopolskim, które słynie z produkcji wysokiej jakości ketchupu – kotlin. Gdzie produkowane są składniki?

Najlepszym jest fakt, że wszystkie główne składniki (między innymi warzywa) produkowane są w lokalnym Kotlinie! Dzięki temu sos ten ma pewność jeżeli chodzi o jakość, wykonanie i skład. Polskie marki to firmy, którym warto zaufać!

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

NAJPOPULARNIEJSZE