Aptonia – opinie

Stosowanie odżywek, które mają w składzie dużą zawartość białka, jest dla wielu sportowców dość wygodną, a zarazem niedrogą metodą na to, aby uzupełnić niedobór białka w prowadzonej diecie. W sieci pojawia się coraz to więcej badań odnośnie tego, że takie suplementy diety przyczyniają się do wzrostu masy mięśniowej i siły. Oczywiście w tym przypadku zalety takich odżywek nie kończą się na budowaniu mięśni, ale również białko przyczynia się do poprawy wielu aspektów zdrowia i sylwetki. W dzisiejszym wpisie omówimy sobie produkt Aptonia Whey 3, czym jest oraz jakie znaleźć można opinie na temat tej odżywki białkowej.

Aptonia Whey 3 – jakie są opinie?

Tak więc na wstępie trzeba zadać pytanie, czym jest Aptonia Whey 3 oraz to z czego są produkowane takie odżywki białkowe? Przede wszystkim zacząć należy od tego, że odżywki białkowe są dzielone na dwa rodzaje. Odżywki białkowe dzielą się na te, które produkowane są na bazie białek zwierzęcych oraz roślinnych. Do odżywek, które są na bazie białka zwierzęcego, zalicza się najpopularniejsze, czyli wszystkim sportowców znany koncentrat białka serwatkowego czy izolat białka serwatkowego, ten rodzaj białka posiada wiele pozytywnych opinii, ze względu na smak oraz rozpuszczalność. Z kolei w przypadku odżywek białkowych pochodzenia roślinnego wymienia się m.in. izolat białka ryżu, grochu czy nawet soi.

Dlaczego warto jeść białko Aptonia Whey 3? Na stronie producenta znaleźć można wiele informacji o tym, że spożywanie Aptonia Whey 3 powoduje znaczny przyrost masy mięśniowej, i to, że ma w swoim składzie o wiele więcej białka niż inne dostępne na rynku produkty. Oczywiście należy pamiętać o tym, że na takie opinie, które wystawia producent, należy patrzeć z przymrużeniem oka. Dodatkowo należy zdawać sobie sprawę z kilku istotnych rzeczy, suplementy takie jak Aptonia Whey 3 oraz wiele innych odżywek, nie zastąpią zwykłych posiłków oraz zdrowej diety. Po suplementy takiej kategorii sięgają głównie doświadczeni i zawodowi sportowcy, którzy trenują kilka razy w tygodniu, a ich treningi są bardzo intensywne. Pamiętaj również o tym, że takie suplementy nie należą do tanich, dlatego warto się zastanowić nad tym czy w ogóle potrzebujesz tego. Warto udać się do lekarza czy dietetyka i poznać opinie o Aptonia Whey 3, bowiem przyjmowanie w nieumiejętny sposób takich suplementów może niekorzystnie wpływać na organizm.

Przechodząc do informacji zawartych na opakowaniu Aptonia Whey 3 wyczytać można informacje o tym, jak odpowiednio dawkować ten suplement. Producent informuje o tym, aby nie przekraczać zalecanej dziennej dawki, czyli 2 g białka na kilogram masy ciała. Czyli w tym przypadku gdy ważysz 80kg, powinieneś spożywać 160 g białka codziennie. Kiedy najlepiej przyjmować Aptonia Whey 3? Producent zaleca przyjmowanie białka głównie po przeprowadzonym treningu. Pamiętać należy o tym, że jedna porcja powinna składać się z 3 miarek, czyli jest to około 30 g odżywki białkowej.

Oczywiście znaleźć można w sieci wiele różnych opinii odnośnie Aptonia Whey 3, wyczytać można takie komentarze osób, które opisują Aptonia Whey 3 jako produkt, który nie przyniósł pożądanych efektów, a wręcz przeciwnie, po jego zastosowaniu pojawiały się problemy zdrowotne tj. bóle brzucha, wzdęcia, nadmierne gazy oraz zaburzenia czynnościowe przewodu pokarmowego. W tym przypadku te osoby odradzają stosowanie Aptonia Whey 3. Znaleźć można również informacje o tym, że jest to dość niszowy produkt, a w tej samej cenie można znaleźć wiele innych, lepszych jakościowo produktów, znanych marek.

Aptonia Whey 3 – jaka cena?

Jesteś mimo wszystko zdecydowany na zakup Aptonia Whey 3, jednak pada pytanie gdzie można nabyć ten produkt i jaka jest jego cena? W sieci wystarczy wpisać nazwę tego suplementu po to, aby znaleźć producenta, który zajmuje się sprzedażą tych produktów, jest to dość znana firma, bowiem jest na rynku od wielu lat. Cena za opakowanie 4 kg Aptonia Whey 3 to koszt około 300 zł.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

NAJPOPULARNIEJSZE