Strona głównaDopingTuranabol - opinie, dawkowanie, cena, odblok

Turanabol – opinie, dawkowanie, cena, odblok

Turanabol, czyli jeden z głównych pochodnych testosteronu, a zarazem bardzo popularny specyfik. Jest to związek chemiczny, który powstał po zmieszaniu struktur chemicznych takich substancji jak dianabol i clostebol. Właściwa nazwa, choć bardzo długa i ciężka do wymowy to chlorodehydromethyltestosterone. Turanabol charakteryzuje się tym, że ma działania anaboliczne oraz w niewielkiej ilości androgeniczne. Dodatkowo jego ważną cechą jest to, że posiada niski poziom androgeniczny, a uzyskano ją poprzez przekształcenie konstrukcji chemicznej testosteronu. Specyfik ten został wynaleziony po to, aby zregenerować organizm po przebytej chorobie takiej jak AIDS. W ubiegłym wieku, w latach 80-siątych turanabol był używany głównie podczas leczenia kobiet oraz dzieci. Często w sieci znajdują się opinie o tym, że jest on porównywany do metanabolu, jednak nie przynosi on aż tak dużych efektów, jeżeli chodzi o szybki przyrost masy mięśniowej. Bez względu na to, posiada on wiele zalet. W dalszej części wpisu odpowiemy na pytania odnośnie tego jak przebiega dawkowanie, z czym łączyć turanabol, jakie przynosi efekty oraz to, jaka jest jego cena.

Turanabol – dawkowanie, jak brać i z czym łączyć?

W takim razie jakie jest dawkowanie turanabolu? W ulotce dołączonej do opakowania producent opisuje jak przebiega prawidłowe dawkowanie turanabolu. Przede wszystkim jedna dawka, czyli 15 mg dziennie wystarczy na to, aby uzyskać widoczne efekty. Dzięki takiej dawce można uzyskać optymalne efekty wizualne oraz przyrosty masy mięśniowej. Oczywiście zdarzają się też takie osoby, które zwiększają dawkę do 50 mg dziennie, i przez pełne osiem tygodni stosują turanabol. Należy pamiętać o tym, że przed stosowaniem takich specyfików, skonsultować taki zamiar z lekarzem, który najpierw przebada nasz organizm, a następnie wyda odpowiednią opinię.

Kolejnym często zadawanym pytaniem jest to jak brać turanabol oraz z czym łączyć. Obecnie osoby, zwłaszcza te niedoświadczone chętnie sięgają po turanabol, ponieważ sądzą, że dzięki niemu w szybkim tempie wzmocnią oraz poprawią swoją kondycję, oraz siłę. Często te osoby, które zażywają pierwszy raz takie specyfiki, zrażają się do niego, ponieważ w początkowej fazie nie występują, żadne zauważalne zmiany. Jest to w głównej mierze spowodowane tym, że takie osoby nie przygotowały się wcześniej i nie zaznajomili się z tym jak brać turanabol. Z kolei turanabol najlepiej łączyć z odpowiednio dopasowaną dietą. Warto w tym przypadku zaczerpnąć opinii trenera personalnego, który być może miał już styczność z takim specyfikiem.

Turanabol – opinie, efekty, jaka cena?

Zażywając turanabol w odpowiedni sposób, zgodnie z ulotką oraz opinią lekarza, można spodziewać się pierwszych efektów już po kilku tygodniach. Efektami zażywania turanabolu jest głównie wzmocniona wytrzymałość oraz siła. Turanabol jest bardzo szybko spalany przez organizm i mogą go stosować również mężczyźni oraz kobiety. Specyfik ten zyskał dużą popularność oraz dużo pozytywnych opinii dzięki temu, że daje on o wiele lepsze efekty niż równie znany specyfik, dianabol. Na forum można również znaleźć opinie o tym, że odpowiednio dopracowana struktura chemiczna tego związku jest znacznie skuteczniejsza niż inne sterydy, i jego stosowanie może objawiać się mniejszą ilością skutków ubocznych. Często turanabol jest bardzo wysoko oceniany pod względem jakości, jednak posiada on pewną wadę, chodzi jego cenę. Pomimo tego, że jest on tak mocno oceniany i znaleźć można wiele pozytywnych opinii odnośnie jego stosowania, to jest on jednym z najdroższych specyfików dostępnych na rynku. W sieci można znaleźć wiele ofert kupna turanabolu, za opakowanie, w którym znajduje się 100 tabletek, jego cena waha się między 160, a nawet 250 złotych.

Turanabol – odblok, jaki jest okres półtrwania?

Najczęściej osoby stosujące turanabol pytają o to, jaki jest okres półtrwania. Okres półtrwania, czyli inaczej zwany okres aktywnego działania wynosi do 17 godzin. W związku z tym wystarczy raz dziennie dawkować turanabol. Z kolei porównując go do innych dostępnych na rynku sterydów, okres półtrwania jest dość długi. Oznacza to, że przyjmowanie turanabolu staje się o wiele wygodniejsze, na forum znaleźć można opinie o tym, że najlepiej stosować go tuż przed treningiem czy przed śniadaniem.

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJPOPULARNIEJSZE