Strona głównaDopingSustanon - efekty, cena, efekty, opinie

Sustanon – efekty, cena, efekty, opinie

Sustanon jest to środek, którego zadaniem jest szybszy przyrost tkanki mięśniowej. Jest to bardzo popularny preparat wśród osób  ćwiczących na siłowni i również ogólnodostępny, a także według opinii wielu, chętnie wybierany przez kulturystów. W obecnych czasach jest stosowany jako środek uzupełniający hormony testosteron u płci męskiej. Zawarty w preparacie Sustatnon testosteron jest wysoce anaboliczny i androgenny, a hormon ten  ułatwia proces retencji azotu, który zachodzi w mięśniach, a co za tym idzie organizm ma więcej tego pierwiastka do budowy masy mięśniowej. Również środek ten zwiększa produkcję Erytropoetyny (EPO) w nerkach, a to oznacza produkowanie większych ilości czerwonych krwinek, a co za tym idzie lepsze natlenienie organizmu. Testosteron przyczynia się również do spalania tłuszczu. 

Sustanon 250 – efekty, cena 

W Sustanonie 250 znajdziemy aż cztery estry testosteronu takie jak: Testosteron Propionate – 30 mg, Testosteron Phenylpropionate – 60 mg, Testosteron Isocaproate – 60 mg i Testosteron Decanoate – 100 mg. Działanie tego środka do pobudzenia testosteronu we krwi zachodzi bardzo szybko i efekty trwają nieprzerywanie kilka tygodni. Musimy pamiętać, że Sustanon blokuje wydzielanie własnego testosteronu. Cena zakupu Sustanonu 250 waha się w granicach 120 do aż 230 złotych za 10 ml tego produktu. Cena dotyczy 10 ampułek w opakowaniu. Sportowcy stosując ten środek jednogłośnie odczuwają, że budowana przez nich masa jest solidna i twarda w porównaniu do innych produktów tego typu. Spowodowane jest to tym, że stosując ten produkt dostarczamy do organizmu testosteron, którego poziom rośnie w sposób stabilny i stały, więc stąd takie opinie. Również wspomaga walkę z retencją wodna i aromatyzacją. Jego efekt działania jest widoczny nawet przy stosowaniu małych dawek, nawet u osób, które go wcześniej stosowały w małych lub takich samych dawkach nadal przynosi pozytywne wyniki. Preparat ten nie jest toksyczny dla organizmu i jest bezpieczny.

Sustanon 250 dawkowanie 

Sustanon 250 powinno dawkować się raz w tygodniu, aby efekty stosowania były widoczne, a nawet co 10 dni przez 2 do 3 miesięcy. Zaleca się dawkowanie maksymalnie 4 ampułek na tydzień. Większe stosowanie może być bardzo niebezpieczne dla organizmu.  Minimalny cykl przyjmowania środka wynosi 6 tygodni, a maksymalny 12. Według opinii, rekomenduje się dawkowanie 250 mg na tydzień.  Oczywiście jak w większości przypadków Sustanon 250 nie jest zalecany dla kobiet.

Sustanon – skutki uboczne

Jak przy każdym stosowanym środku, występują również skutki uboczne przy dawkowaniu. Zdarzają się takie przypadłości jak zatrzymanie wody w organizmie,  nadmierna łoistość skóry, ginekomastia, czyli przerost męskich sutków, trądzik, łysienie, wzmożone owłosienie na ciele czy powiększona ilość tkanki tłuszczowej oraz retencja wody podskórnej. Jest to wynikiem tego, iż testosteron ma skłonność konwertowania do estrogenu. Oczywiście skutki uboczne  występują podczas stosowania Sustanonu solo, na szczęście są sposoby, aby załagodzić podane wyżej objawy, czyli łączenie Sustanonu z innymi środkami zwanymi inhibitorami aromatazowymi. Sustanon solo efekty przynosi, ale jeżeli przyrosty przy stosowaniu Sustanonu solo  efekty nie dają nam wystarczającej satysfakcji można jego działanie wspomóc innymi anabolikami.

 Z czym łączyć Sustanon 250? 

W tym celu dobrze sprowadzają się  Dianabol, Winstrol, Anadrol czy Trenbolon, a także z Winstrolem, Oxandrolone lub Primobolanem. Jednak, aby osiągnąć zamierzone efekty, warto znać działanie innych sterydów, aby wiedzieć, z czym łączyć Sustanon.

Sustanon – efekty

Po zastosowaniu środka można zauważyć efekty w postaci zmian w budowie ciała i mięśni, co jest widoczne na licznych zdjęciach efektów udostępnianych przez sportowców zażywających ten środek. Porównując sylwetkę przed i po stosowaniu Sustanonu, efekty na zdjęciach widać w postaci zarysowanego profilu ciała, zwłaszcza wśród kulturystów.

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJPOPULARNIEJSZE