Skóra wrażliwa to dość powszechnie występujący problem, który pojawia się u coraz to większej ilości osób. Przede wszystkim objawy skóry wrażliwej, mogą występować w dowolnym wieku, jednak w tym przypadku najczęściej z tym problemem zmagają się kobiety. W jaki sposób rozpoznać, że skóra jest wrażliwa? Najczęściej osoby, które zmagają się z tą dolegliwością, skarżą się na pojawiające się zaczerwienienia, świąd, systematyczną opuchliznę, wrażenie nadmiernego ciepła czy wrażliwość na zmiany pogodowe. Innym łatwym sposobem na zweryfikowanie tego stanu jest przeprowadzenie szybkiego testu w postaci przeciągnięcia po skórze szpatułką, która jest wykonana z tworzywa sztucznego. W momencie, kiedy przeciągniemy brzegiem tej szpatułki po skórze, a następnie pojawi się zaczerwienienie, oznaczać to będzie, że skóra jest wrażliwa. Wychodząc naprzeciw wyzwaniu, firmy farmaceutyczne stworzyły koncentraty naprawcze, które służą do pielęgnacji skóry wrażliwej. W dzisiejszym wpisie weźmiemy pod lupę jeden z takich koncentratów naprawczych firmy RedBlocker, sprawdzimy, jaka jest ich cena, i jakie pojawiają się opinie na Wizaz o tej marce.
RedBlocker koncentrat naprawczy – Wizaz, opinie
W takim razie, jakie można znaleźć opinie na Wizaz o preparacie leczniczym RedBlocker? Przede wszystkim RedBlocker to koncentrat naprawczy, który jest stosowany w trakcie pielęgnacji skóry wrażliwej. Ten specjalistyczny dermokosmetyk to rozwiązanie, które zawiera w swoim składzie dwufazowe formuły. Dzięki temu, podczas procesu wstrząsania, preparat tworzy jednolitą spoistość, która wykazuje wysokie właściwości wchłaniania, tym samym koncentrat naprawczy nie zatyka porów, a po jego nałożeniu na skórę, nie pojawia się uczucie lepkości, dlatego jest to produkt chętnie stosowany i zyskujący pochlebne opinie na Wizaz.
Koncentrat naprawczy marki RedBlocker, dzięki zawartym w składzie substancjom aktywnym, skutecznie niweluje pojawiające się zaczerwienienia i wzmacnia układ odpornościowy uszkodzonej skóry. Dodatkowo dzięki nawilżaniu, przyczynia się do lepszej regeneracji delikatnej skóry, dlatego na forum Wizaz, dość często pojawiają się pochlebne opinie o tym preparacie. Przede wszystkim systematyczne stosowanie koncentratu naprawczego, przyczynia się do całkowitej odbudowy wrażliwej cery.
Tak jak w przypadku większości produktów, pomimo wielu wymienionych zalet, na Wizaz znaleźć można również negatywne opinie o koncentracie naprawczym marki RedBlocker. Najczęściej opinie odnoszą się do tego, że stosowanie tego preparatu nie przyniosło pożądanych efektów, a stan cery nie uległ poprawie. Oczywiście należy pamiętać o tym, że najczęściej tego rodzaju komentarze ciężko w jakikolwiek sposób zweryfikować. Być może opinie zostały wystawione przez nieuczciwą konkurencję. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że przed podjęciem decyzji o stosowaniu koncentratów naprawczych, należy skonsultować to z lekarzem, który przeprowadzi odpowiednie badania i stwierdzi, czy występują jakiekolwiek przeciwwskazania związane z przyjmowaniem tego preparatu.
RedBlocker koncentrat naprawczy – skład
W składzie koncentratu naprawczego marki RedBlocker znajduje się wiele cennych substancji aktywnych. Pierwszą z nich jest trokserutyna, która przede wszystkim jest odpowiedzialna za mikrokrążenie krwi i dodatkowo przyczynia się do dokładnego uszczelnienia naczyń krwionośnych. RedBlocker, ze względu na swoje właściwości, jest często porównywany z preparatem Laboteq Tone.
Trokserutyna to substancja, która niweluje zaczerwienienia i podrażnienia, dodatkowo wzmacnia zachodzące procesy regeneracji komórek, które znajdują się w naskórku.
Kolejnym ważnym składnikiem koncentratu naprawczego marki RedBlocker jest ekstrakt z aceroli. Przede wszystkim substancja ta jest cennym źródłem witaminy C. Witamina C wykazuje wysokie właściwości, które uszczelniają cerę oraz przyczyniają się do jej wzmocnienia.
RedBlocker koncentrat naprawczy – jaka cena?
W takim razie, jaka jest cena koncentratu naprawczego marki RedBlocker? Cena najczęściej jest uzależniona od punktu sprzedaży i od wielkości opakowania. Cena za butelkę o pojemności 30 ml waha się w okolicach 25-30 złotych.