Prozis – opinie

Prozis to firma mająca swoje korzenie w Portugalii, w miejscowości Esposende. Zajmuje się dystrybucją żywności dla sportowców. Marka jest jedną z największych w Europie w tym sektorze. Dane, które pozyskaliśmy w sieci, wskazują, że Prozis ma ok. 800 000 klientów w stu krajach. Właścicielem firmy jest Miguel Milhão. Sklep został założony w 2007 roku. Firma promuje się na rynkach międzynarodowych, dąży do jak największego eksportu produktów. Prozis został partnerem Portugalskiego Stowarzyszenia Biegów Trail. Dostarcza swoje suplementy dla Lega Basket Serie A. Sponsoruje wiele wydarzeń sportowych. Widać, że stawia na marketing, aby marka wyróżniała się na tle pozostałych. Czy tak jest? Dowiecie się, czytając poniższe opinie.

Prozis – jakie opinie?

Szukając w Internecie opinii na temat produktów marki Prozis, natknęliśmy się w większej ilości na te neutralne. Internauci wskazują, że skład suplementów Prozis jest podobny do standardowych składów innych produktów znajdujących się na polskim rynku. Sportowcy wyrażają opinie na temat cen i twierdzą, że nie jest ona okazją, utrzymuje się mniej więcej na poziomie cenowym innych marek. Zadowalające opinie zbierają saszetki smakowe do wody. 

Chwalony jest smak zielonego jabłka. Saszetka pomaga w regularnym piciu wody poprzez nadanie jej smaku bez wprowadzania zbędnych, szkodliwych składników. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które mają problemy z piciem wody. Znaleźliśmy również opinie na temat białka serwatkowego od Prozis. Uważane jest za bestseller, który ma bardzo dobrą jakość. Jego skład pomaga w regeneracji organizmu po treningu, a także w budowaniu odpowiedniej masy mięśniowej. Białko Prozis zawiera komplet aminokwasów niezbędnych do prawidłowej pracy organizmu podczas intensywnych treningów. Opinie wskazują, że jego stosowanie utrzymuje progres w wybranej aktywności sportowej. Badania laboratoryjne potwierdzają, że skład zawarty na etykiecie zawartej na opakowaniu, pokrywa się ze stanem rzeczywistym. Marka Prozis w swoim asortymencie ma między innymi luteinę, omegę 3, pikolinian chromu, maltodekstryny, guaranę, glukomannan, olej z halibuta, naturalne herbaty, białko. Opinie prezentują prawidłową rozpuszczalność produktów Prozis, co sprawia, że otrzymany płyn po wymieszaniu dowolnego produktu do rozcieńczania z wodą, konsystencja jest płynna, a co najważniejsze, bez grudek. Produkty białkowe są bogate w BCAA, czyli rozgałęzione aminokwasy, co usprawnia zwiększenie, ale również utrzymanie prawidłowej masy mięśniowej. Produkt „Real Whey. 100% Whey Protein” od Prozis ma certyfikat jakości.

Inni opiniodawcy na forach przestrzegają jednak przed produktami marki Prozis. Twierdzą, że jakość produktów jest zła, a cena nieadekwatna do jakości. Odradzają eksperymentowanie z tymi produktami. Niektórzy twierdzą, że suplementy pomimo zalecanego stosowania nie przynoszą oczekiwanych efektów, inni zaś temu zaprzeczają. Warto mieć na uwadze fakt, że ile jest ludzi, tyle może być opinii. Najlepiej metodą prób i błędów sprawdzić, jaki produkt będzie dla nas najlepszy, jeśli jesteśmy w posiadaniu finansów, które możemy przeznaczyć na eksperymentowanie. W przypadku gdy jednak nie mamy ochoty na takie droższe rozwiązanie, warto, jest wybrać znaną i sprawdzoną markę, która ma sporo dobrych opinii. Pamiętajcie, żeby dobór suplementów jest bardzo istotny, ich nadmiar również może szkodzić. Ważne jest, by przestrzegać zalecanych dawek. Najlepiej skonsultować swoje wybory z dietetykiem, lekarzem lub trenerem. Te osoby na pewno nie pozwolą nam sobie zaszkodzić. Odpowiednia dieta i dobra suplementacja mogą przyczynić się do osiągnięcia lepszych efektów po przeprowadzonych treningach.

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJPOPULARNIEJSZE