Strona głównaDopingPrimobolan - cena, tabletki, opis, efekty, opinie

Primobolan – cena, tabletki, opis, efekty, opinie

Primobolan jest sterydem anaboliczno – androgennym, który odpowiada za budowanie masy i siły mięśni. Jest podobny pod względem budowy do DHT, jednak jego działanie jest znacznie słabsze. Zaletą stosowania primobolanu jest brak aromatyzacji, a także zatrzymywania wody w organizmie oraz wpływa nieznacznie na progesteron czy wątrobę z racji braku C17AA. Przyjmowany jest w postaci tabletek, których składnikiem jest acetat metenolonu. Natomiast Primobolan Depot jest formą iniekcyjną metenolonu. Jest dostępna w formie enantanu, która zapewnia wolniejsze i bardziej równomierne działanie środka. Primobolan stosuje się przeważnie przed zawodami, ponieważ wtedy zwiększenie masy mięśniowej nie jest tak ważne, jak wyrzeźbienie sylwetki. Primobolan Depot, według opisu stosujących go osób, jest zazwyczaj stosowany podczas cyklu, który nastawiony jest na wygląd i profil, a nie na wagę i masę. Primobolan Depot jest jednym z najdelikatniejszych sterydów, które dostępne są na rynku, który zalecany jest w szczególności dla amatorów oraz osób początkujących i kobiet. Bardzo często łączy się go z Dianabolem, Anadrolem oraz Testosteronem. Primobolan Depot jest efektywniejszy, niż przyjmowana forma Primobolanu w tabletkach. Cena kuracji będzie niższa, a na efekty będzie można liczyć szybciej. Primobolan nie konwertuje do estrogenów, a więc nie ma działania aromatyzującego, a także nie wykazuje typowych skutków ubocznych stosowania estrogenów, co ma znaczenie zwłaszcza w sportach sylwetkowych. Uzyskana masa mięśniowa przy stosowaniu Primobolanu zachodzi przy nie zatrzymywaniu wody w organizmie. Według opisanych efektów działania Primobolanu, odpowiada on za wolniejszy przyrost masy, dlatego też nie jest stosowany tak często przez zawodowych kulturystów.

Primobolan – cykl

Stosowanie Primobolanu w cyklu wynosi 100 – 200 mg tygodniowo. W medycynie cykl stosowania tego sterydu bywa długi i przynosi efekty. Niektórzy stosują Primobolan w dawce 200 mg i przy dawkowaniu widoczne są już efekty. Niektórzy kulturyści sięgają do dawek 600-800 mg tygodniowo, jednak w przypadku stosowania takiej ilości, możliwe jest występowanie, poza pożądanymi efektami, skutki uboczne. Jednak Primobolan jest dosyć łagodnym środkiem, stąd też działania niepożądane będa równie łagodne. Z czym łączyć Primobolan? Zazwyczaj Primobolanu nie stosuje się samego w cyklu, jednak można to robić. Wiele osób łączy Primobolan z innymi sterydami, aby wzmocnić efekt anaboliczny. Do najczęstszych połączeń należy Primobolan z Halostetniem lub Trenbolonem. Łączyć można również z Winstrolem. Związki sterydów anabolicznych powodują poprawę definicji, a także minimalne zwiększenie masy przy niskich skutkach ubocznych. Primobolan w cyklu stosować również mogą kobiety i oczekiwać pożądanych efektów. Osiągają one wysokie rezultaty już przy niskich dawkach Primobolanu, 50-100 mg, jednak w ich przypadku zalecane jest korzystanie z Primobolanu w postaci tabletek, niż z formy iniekcyjnej. Z czym łączyć go mogą? Tak jak w przypadku mężczyzn w połączeniu z Winstrolem lub Oxandolonem. 

Primobolan – cena

W przypadku tabletek cena Primobolanu to około 200 – 250 złotych w zależności od stężenia przypadającego na jedną tabletkę i zazwyczaj jest to 25 mg na tabletkę, a w opakowaniu można znaleźć od 100-120 tabletek. W przypadku iniekcji, zazwyczaj jest to 100 mg/ml, a fiolka zawiera 10 ml. Cena fiolki, podobnie jak cena tabletek, wynosi około 200-250 złotych. Jest to dosyć drogi środek, jednak biorąc pod uwagę niskie skutki uboczne, cena jest adekwatna jak i w stosunku do jego działania, jak i występowania działań niepożądanych. 

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJPOPULARNIEJSZE