Strona głównaDopingOxandrolon - dawkowanie, efekty, skutki uboczne

Oxandrolon – dawkowanie, efekty, skutki uboczne

Legendarny juz Oxandrolon jest na rynku od ponad 50 lat. Nie jest to nowość na rynku, nie mniej jednak nadal cieszy się sporą popularnością. Należy pamiętać, że jest to lek – steryd, ale początkowo nie był on tworzony z myślą o kulturystach. Przede wszystkim w pierwszej kolejności miał być on podawany małym dzieciom, które mają problemy przeróżne problemy z szkieletem, mięśniami. Lek ten możemy nadal znaleźć w aptece, niektóre kraje nadal oferują oxandrolon. Jesteś ciekawy jaka jest cena w aptece tego preparatu? A może chcesz się dowiedzieć jak dawkować? Na te wszystkie pytania odpowiemy w tym artykule.

Najpierw jednak zacznijmy od skutków ubocznych. Należy mieć na uwadze, że jest to silny lek i bez skutków ubocznych się nie obędzie. Tym bardziej, że jest to lek z lat 50-60 i są o wiele lepsze zamienniki, które nie stwarzają takiego zagrożenia dla naszego organizmu. Skutki uboczne to przede wszystkim możliwość załatwienia naszej wątroby. Skutkiem ubocznym mogą być zatem wszystkie dolegliwości związane z układem trawiennym. Dodatkowo do skutków ubocznych możemy zaliczyć wysokie ciśnienie, bóle głowy. Oczywiście jeśli dawkowanie jest prawidłowe, takie jak zaleca lekarz to możemy częściowo zniwelować te skutki uboczne. Pamiętaj, aby nigdy nie brać na własną rękę Oxandrolonu, to silny lek, jeśli sam będziesz odpowiadał za dawkowanie to z całą pewnością skutki uboczne mogą być dla Ciebie tragiczne. 

Oxandrolon – jakie dawkowanie, jaka cena tego specyfiku? 

Każdy z nasz patrzy oszczędzać, robimy to także na lekach. Dlatego warto wiedzieć ile kosztuje Oxandrolon, abyśmy mogli wpisać go do naszego budżetu. Cena tego specyfiku jest różna. Pamiętajmy, że nie mówimy tutaj o dystrybucji z takich marek jak malay tiger. Producent malay tiger produkuje tak zwane “undery”, jest to pewne ryzyko. Tylko apteka da nam pewność, że wiemy co bierzemy. Dodatkowo kupując w aptece mamy pewną ulotkę, gdzie zawarte jest dawkowanie. Dobrą opinią nie cieszy się także firma ALPHA-PHARMA. Jeśli masz jakieś opinie na temat tych dwóch firm to podziel się nimi w komentarzu. 

Z czym łączyć ten lek? Jeśli jesteś kulturystą lub chcesz użyc tego środku w celach sportowych to z całą pewnością zastanawiasz sie z czym łączyć Oxandrolon. Oxandrolon plus testosteron może okazać się tutaj złotym środkiem. Jeśli nadal nie wiesz gdzie kupić ten środek to mówimy – APTEKA. Alpha-pharma, malay tiger to w większości przypadków podróbki, które mogą nie działać. Dodatkowo nigdy nie będziemy mieć pewności co do składu. Apteka jednak daje nam sporę bezpieczeństwo. 

Oxandrolon plus testosteron może okazać się naprawdę dobrym połączeniem. Pamiętaj, aby przedstawić swojemu lekarzowi wyniki przed oraz po zastosowaniu tego leku. Z całą pewności na podstawie wyników może dopiero wystawić środek tego typu. Testosteron będzie świetnie się uzupełnia z anabolikiem Oxandrolon. 

Oxandrolon efekty

Według kulturystów to efekty są naprawdę dobre. Przede wszystkim możemy się spodziewać efektu w postaci dobrego, jakościowego mięśnia. Oznacza to, że po odstawieniu tego środku nie odczujemy dużych spadków masy mięśniowej. Efektem jest także wzmocnienie kości. W niektórych przypadkach może złagodzić bóle związane z kośćmi. Efekty są widoczne bardzo szybko, pamiętajmy, że bardzo szybko cierpi również nasza wątroba. Efektem może być martwica wątroby, która może wystąpić, gdy przesadzimy z środkiem (bardzo duże dawki przez długi okres czasu).

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJPOPULARNIEJSZE