Strona głównaSuplementacjaOregasept h97 - zastosowanie, opinie, cena

Oregasept h97 – zastosowanie, opinie, cena

Jeśli stawiasz na naturalne metody leczenia lub lubisz wspierać swój organizm podczas gorszego samopoczucia produktami opartymi na naturalnych składnikach to możliwe, że spotkałeś się z olejkiem oregano, który wskazany jest w przypadku bólu gardła, gorączki, wzmacniająco na serce i wątrobę. W tym artykule weźmiemy na tapet olejek z firmy Oregasept H97. Dowiesz się, jakie panują o nim opinie, jakie ma skutki uboczne, jakie jest jego zastosowanie, na co pomaga i jaka jest jego cena.

Oregasept H97 – opinie

Olejek z oregano Oregasept H97 zawiera w sobie wiele odmian oregano, które różnią się zawartością substancji czynnych. Ten olejek został wyprodukowany z trzech szczepów oregano, które stanowią razem grupę H97. Ich połączenie daje siłę i skuteczność działania. Ten olejek uznawany jest za tradycyjny i skuteczny ze względu na połączenie szczepów oregano, które razem dają mocną dawkę antybiotyczną. Na jego temat możemy spotkać wiele opinii. Czytamy na forum, że Oregasept H97 przeciwdziała wielu infekcjom, likwiduje i zapobiega grzybicy. 

Użytkownicy forum twierdzą w swoich opiniach, że po dwóch tygodniach stosowania olejku Oregasept H97 była widoczna poprawa w miejscach zmienionych chorobowo. Inni uważają, że ten preparat działa na wiele dolegliwości – bóle głowy, gardła, katar, opryszczka (w jej przypadku zapobiega również nawrotom). Mimo że środek ten ma ostry smak, to pacjenci twierdzą, że można się do niego przyzwyczaić. W opiniach czytamy, że ma ładny, przyjemny zapach. Użytkownicy forum wyznają w swoich opiniach, że stosują Oregasept H97 zapobiegawczo przed rozwojem wszelkim infekcji w okresie jesienno – zimowym. Opiniodawcy uważają, że jest to olejek, który wart jest swojej ceny (o tym dokładniejsze informacje znajdziesz poniżej), ponieważ jego działanie jest skuteczne. Oprócz tego jest wydajny i wzmacnia odporność. Niektórzy narzekają na to, że olejek jest trudny do przełknięcia ze względu na swój niezbyt dobry smak. Zalecają, aby dodać go np. do soku wielowarzywnego, ponieważ intensywność nieprzyjemnego smaku znacznie się dzięki temu zmniejszy. Oregasept H97 chwalony jest w opiniach za działanie antyseptyczne, antygrzybiczne i przeciwpasożytnicze.

Oregasept H97 – skutki uboczne

Pewnie zastanawiasz się, jakie skutki uboczne posiada olejek o tylu właściwościach i tak wysokiej skuteczności. Do skutków ubocznych zaliczane są reakcje alergiczne. Może również wystąpić podrażnienie układu pokarmowego. W celu uniknięcia tego ostatniego skutku ubocznego należy bezwzględnie przestrzegać zalecanych dawek. Skutkiem ubocznym przedawkowania jest zabicie naturalnej flory bakteryjnej, co jest bardzo groźne dla naszego organizmu. Nie powinno stosować się olejku z oregano w okresie ciąży i karmienia piersią. Osoby z problemami układu pokarmowego, w celu uniknięcia skutków ubocznych, również powinny go unikać.

Oregasept H97 – na co pomaga?

Oregasept H97 ma wiele zastosowań. Pomaga w usprawnieniu procesu trawienia. Ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Jego zastosowanie wykorzystywane jest w przypadku chęci zatrzymania rozwijania się patogennej mikroflory, która może dostać się do naszego organizmu np. poprzez zjedzenie nieświeżych produktów. Oregasept H97 pomaga na choroby wywołane przez pałeczki okrężnicy, gronkowca złocistego, kropidlaka, grzyby Candida albicans. Stosuje się go w przypadku problemów z układem immunologicznym. Preparat ten skutecznie przeciwdziała przeziębieniom i grypie. Oprócz wyżej wymienionych zastosowań, pomaga również w przypadku biegunek, zapalenia żołądka, niestrawności i wzdęć. Może wykazywać działanie uspokajające.

Oregasept H97 – cena

Wykonaliśmy analizę cenową i doszliśmy do wniosku, że różnica w cenie w poszczególnych aptekach jest naprawdę duża i wynosi aż 24 zł. Najatrakcyjniejsza oferta za Oregasept H97 o pojemności 100 ml była w cenie 56,58 zł, natomiast najdroższa była w cenie 82,09 zł.

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJPOPULARNIEJSZE