Strona głównaSuplementacjaMuscle Up patches - opinie, cena, dyskusja na forum

Muscle Up patches – opinie, cena, dyskusja na forum

Jednym z największych pojawiających się problemów w naszym społeczeństwie jest nadwaga, która dotyka aż ponad 50% osób. Przekraczające wszelkie normy otyłość nie tylko źle wpływa na wygląd, ale również uderza mocno w aspekty zdrowotne. Lekarze cały czas ostrzegają oraz informują o tym, że nadmierna waga staje się jedną z niezwykle groźnych chorób cywilizacyjnych. Otyłość ma wiele negatywnych skutków, które doprowadzają do chorób cukrzycy oraz różnych uszkodzeń narządów wewnętrznych, zaburza działanie procesów hormonalnych oraz podwyższa ryzyko pojawienia się nowotworu. W związku z tym, na rynku pojawiają się różne specyfiki czy nawet plastry, które mają pomóc w walce z tą chorobą. W 2018 roku, na rynku pojawiły się plastry Muscle Up patches, na forum można było poznać różne opinie oraz cenę tej nowości, w dalszej części wpisu omówimy, czym są te plastry.

Muscle Up patches – jakie opinie i cena?

Na rynku z roku na rok pojawia się niezliczona ilość wspomagaczy do odchudzania w postaci preparatów czy tabletek. Czasami jednak to jest za mało, by przyniosło jakikolwiek pożądany efekt. W 2018 roku, na rynku pojawiły się plastry Muscle Up patches, jednak jakie w rzeczywistości są opinie tych plastrów? Według producenta i notki z 2018 roku Muscle Up patches była to nowa opracowana metoda, która pomagała w walce z otyłością, całość została opracowana na podstawie systemu transdermalnego w formie plastrów. Czy mimo wszystko jest to skuteczne, i czy poprzez stosowanie Muscle Up patches można w szybkim czasie spalić zbędny tłuszcz? Oczywiście przed każdym stosowaniem takich preparatów należy udać się do lekarza specjalisty i poznać jego opinie na ten temat.

W sieci na forum krążą również opinie odnośnie takich plastrów, i porównywano je z różnymi tabletkami odchudzającymi. Pojawiały się tam informacje o tym, że najczęściej substancje aktywne, mają większą skuteczność kiedy mają kontakt ze skóra. W ten sposób szybciej trafia do układu krwionośnego. Dodatkowo opisywano, że stosowanie plastrów umożliwia ominięcie wrażliwego układu pokarmowego, w tym wątroby. Tabletki mają również to do siebie, że większa część aktywnych składników, nie może zostać wchłonięta przez metabolizm, ponieważ większa część z nich ulega wydaleniu.

Producent Muscle Up patches informował o tym, że te plastry zostały wyposażone w specjalną powłokę. Jego opisywana niezwykła wyjątkowość tkwiła w zastosowaniu nowej technologii transdermalnej zaś ta umożliwiała prawidłowe dawkowanie składników zawartych w plastrach przez całą dobę. Muscle Up patches składało się z kilku oddzielnych warstw, przy czym każda z nich miała swoje zadanie przy procesie spalania zbędnej tkanki tłuszczowej. Na stronie producenta znaleźć można było informacje o tym, że dzięki plastrom Muscle Up patches, kuracja była niezwykle skuteczna u prawie 97 % osób, którzy stosowali te plastry. Oczywiście dane te nie zostały potwierdzone i być może są nieprawdziwe. Na stronie producenta w 2018 roku plastry Muscle Up Patches cena wynosiła około 150 zł. Czy ta cena jest adekwatna do jej skuteczności? Trzeba samemu sobie odpowiedzieć czy warto poświęcać takie kwoty na takie rzeczy.

Muscle Up patches – forum

Na forum pojawiały się również informacje o tym, aby Muscle Up patches nie stosowały osoby, które cierpią na nadczynność tarczycy osoby, które nie ukończyły 18 roku życia oraz kobiety w ciąży. Dodatkowo plastry te miały w składzie substancje, na które musiały uważać osoby z uczuleniem lub alergią. Oczywiście na forum najczęściej pojawiały się pozytywne opinie sponsorowane głównie przez producenta, jednak nie można znaleźć wiarygodnych informacji czy Muscle Up patches faktycznie działał. Mimo wszystko pamiętaj, że jeżeli zależy Ci na zrzuceniu tkanki tłuszczowej to najlepiej unikać niezweryfikowanych preparatów a rozpocząć systematyczne treningi oraz wprowadzić w życie odpowiednią dietę.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJPOPULARNIEJSZE