Strona głównaDopingMetanabol - efekty, cena, skutki uboczne, gdzie kupić?

Metanabol – efekty, cena, skutki uboczne, gdzie kupić?

Rynek farmaceutyczny to niezwykle dynamiczna branża, w której producenci prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych specyfików. Jednym z tych niezwykle efektywnych medykamentów jest metanabol. Lek ten z pewnością większość osób zna, bardzo kontrowersyjny, jego początki powstania miały miejsce w Stanach Zjednoczonych. Na początku metanabol służył jako lek wspomagający zanikom masy mięśniowej oraz dodatkowo wpływa na syntezę białek. Jego dodatkową zaletą było również to, że wspomagał układ zdrowotny po przebytych ciężkich chorobach. Pomimo tych wszystkich zalet, metanabol działał krótkookresowo a jego dłuższe przyjmowanie kończyło się tragicznymi skutkami dla ciała. W dzisiejszym wpisie omówimy jakie efekty są po metanabolu, gdzie kupić, czy w aptece jest dostępny, lepiej go brać w zastrzykach czy w 100 tabletkach i jaka jest jego cena.

Metanabol – efekty, skutki uboczne po 100 tabletkach

Metanabol ma również swoją alternatywną nazwę meta, i jest to steryd, który można stosować w tabletkach oraz w zastrzykach. Dodatkowo metanabol zyskuje miano jednego z najstarszych leków anabolicznych, i jest alternatywną opcją testosteronu. Lek ten ma niezwykle silne właściwości anaboliczne i androgenne. Najczęściej jest stosowany przez kulturystów podczas cyklu masowego. Jego systematyczne przyjmowanie przynosi błyskawiczne efekty, jednak trzeba uważać, ponieważ jego nieumiejętne spożywanie może przynieść groźne skutki uboczne. Pamiętaj, że jeżeli decydujesz się na cykl z metanabolem w 100 tabletkach najpierw skonsultuj się z lekarzem. Meta ma stężenie 10 mg w jednej tabletce, a całe opakowanie posiada 100 tabletek.

Metanabol tak jak już wcześniej wspomnieliśmy jest używany do cyklu masowego, chociaż zdarzają się wyjątkowe sytuacje, w których jest traktowana jako przedtreningówka. Jego efekty są takie, że w znaczący sposób przyczynia się do wzrostu bilansu azotowego w metabolizmie, w efekcie czego organizm uzyskuje więcej energii do regeneracji włókien mięśniowych. Jego właściwości wspierają oraz przyczyniają się do wzrostu masy mięśniowej tym samym ochraniając przed katabolizmem mięśni. Jednak tak jak większość sterydów tak po metanabolu występują skutki uboczne. Jednym z najpopularniejszych objawów zażywania Mety jest to, że dochodzi do wysokiej retencji wody oraz wzrasta ilość estrogenu. Dodatkowo zażywanie metanabolu wpływa niekorzystnie na wątrobę.

Metanabol – jaka cena i gdzie kupić, sklep czy apteka?

Kolejnym ważnym punktem jest to, że metanabolu nie znajdziesz w żadnym sklepie a tym bardziej nie posiada go również apteka. W związku z tym nasuwa się pytanie gdzie kupić metanabol? Oczywiście dla chcącego nic trudnego, Meta jest dostępna na wielu aukcjach internetowych, wystarczy dokładnie przeszukać sieć. Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że na rynku jest obecnych wiele podróbek, które kryją się pod nazwą metanabol i nie posiadają w swoim składzie istotnej substancji czyli metandienonu. W takim razie wiesz już gdzie szukać jednak jaka jest cena metanabolu? Wszystko zależy w jakiej postaci chcesz przyjmować ten lek czy w tabletkach czy w zastrzykach. Cena metanabolu na czarnym rynku waha się od 50 do nawet 100 zł. Oczywiście zastanów się kilka razy czy chcesz ryzykować swoje zdrowie, i truć się metanabolem.

Metanabol – w zastrzykach, przed i po

Na wielu forach znaleźć można informacje o tym, jakie są efekty przed i po spożywaniu metanabolu w zastrzykach. metanabol ma niezwykle mocne właściwości androgeniczne, tym samym ma możliwość zatrzymywania wody w organizmie. Ciekawostką jest również fakt, że w dużej mierze zatrzymuje produkcję kortyzolu, czyli takiego hormonu, który jest odpowiedzialny za stres. Tym samym podczas cyklu z metanabolem odporność psychiczna wzrasta. Pamiętaj, że podczas stosowania metanabolu w zastrzykach powinno się być pod stałą obserwacją lekarską, i pod żadnym pozorem nie przekraczać zalecanej dawki. Ciekawostką jest również fakt, że ze względu na właściwości androgeniczne nie zaleca się stosowania metanabolu kobietom, ponieważ lek ten ma w składzie D-BOL 50, który niekorzystnie wpływa na żeńskie hormony. Zazwyczaj do każdego opakowania jest dołączona ulotka, w której znajdują się informacje o tym jak przebiega cykl oraz w jakich porach najlepiej przyjmować ten specyfik.

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJPOPULARNIEJSZE