Strona głównaDopingMalay Tiger - opinie, cennik, podróbki

Malay Tiger – opinie, cennik, podróbki

Malay Tiger to marka, która z całą pewnością była nie raz wypowiadana w niejednej siłowni. Jest to jeden z popularniejszy producentów anabolików w Polsce, można zobaczyć tematy na takich forach jak SFD czy KFD, że Malay Tiger był już znany 10 lat temu. Czy kupowanie produktów tej marki jest dla naszego zdrowia dobre?

Zacznijmy od tego, że Malay Tiger, mimo że jest popularna na rynku polskim to nie jest z Polski. Producent ten ma swoją siedzibę w Malezji i to właśnie tam produkowane są anaboliki. Firma ta nie jest mała, bo zatrudnia kilka tysięcy osób, jednak nie wszystko z Malay Tiger jest bezpieczne. 

Metaxon 10 Malay Tiger – cena, opinie 

Środek popularny wśród osób, które szukają szybkiej drogi do przyrostów masy mięśniowej. Cena to 120 złotych za opakowanie, a często na jednym opakowaniu się nie kończy. Opinie jednak mówią, że prawie każdy ma problemy z wątrobą. Jest to szkodliwa substancja, która działa niekorzystnie na naszą wątrobę oraz cały układ trawienny. Metaxon 10 od Malay Tiger może też przyczynić się do mocnego trądziku i łuszczenia się skóry. Dodatkowo jak to w przypadku takich anabolików może mieć problemy z utrzymaniem dotychczasowej ilości włosów na głowie. 

Clenox Malay Tiger opinie

Clenox to najpopularniejszy produkt od firmy Malay Tiger. Substancją, która robi tutaj “robotę” jest oczywiście popularny wśród kulturystów clenbuterol. Jest to środek, który na pewno pomoże Ci zredukować masę Twojego ciała, ale czy bezpiecznie? Opinie mówią, że środek ten może mieć zły wpływ na Twoje serce. Przyspieszone tętno czy podwyższona temperatura to najlżejsze skutki uboczne, które dotykają każdego. Do bardziej poważnych skutków ubocznych należy trwałe uszkodzenie mięśnia sercowego czy zgon. Opinie mówią, że środek ten działa, ale jest niebezpieczny. Osobiście odradzam z korzystania z tego środka i zachęcam do trzymania odpowiedniej diety. 

Enanthal 250 Malay Tiger opinie

Testosterone Enanthate to substancja, która jest często brana przez osoby początkujące. Malay Tiger również dostarcza na rynek testosteron, który jest niezbędny do zapewnienia wysokiej jakości masy mięśniowej. W opakowaniu Enanthal 250 od Malay Tiger znajdziemy 10 ampułek po 1 ml każda. Za jedną iniekcję będziemy musieli zapłacić zatem średnio 15 złotych. Opinie na temat tego produktu są dobre, ale jest jedno ale. Należy uważać na podróbki, które w tej branży są codziennością. Dlatego po iniekcji powinniśmy się udać na badania, które powiedzą nam czy nie bijemy oleju. 

Testosteron Malay Tiger opinie

Tak jak wcześniej zostało wspomniane – testosteron od tej firmy działa, ale sporo jest podróbek i nielegalnych źródeł. Należy pamiętać, że pewniaka mamy tylko w aptece. Jeśli masz problemy z testosteronem to powinieneś udać się do lekarza, a następnie to on powinien przepisać Ci na receptę testosteron. Rzeczy oczywiste, ale warte przypomnienia na każdym kroku.

Malezyjska firma na rynku polskim radzi sobie bardzo dobrze. Mimo że środki są nielegalne i nie możemy ich kupić na allegro czy olx to handel tymi środkami kwitnie bardzo dobrze. Zawsze znajdziemy jakiegoś cichociemnego na forum, który z chęcią sprzeda nam produkty od Malay Tiger. Często jednak osoby nie podają skąd mają te środki, więc należy uważać, gdyż możemy kupić właśnie wcześniej wspomniane podróbki.

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJPOPULARNIEJSZE