Strona głównaChorobyIladian direct plus - opinie

Iladian direct plus – opinie

Uczucie dyskomfortu, pieczenie, upławy, ból to niektóre z objawów infekcji intymnych. Przypadłość ta spotyka wiele kobiet w trakcie całego życia. Nieprzyjemne objawy zakażenia dróg rodnych są najczęściej wynikiem szkodliwego działania bakterii i grzybów. Jak radzić sobie gdy dopadnie nas infekcja? Jak wybrać odpowiedni środek leczniczy? Czy tabletki dopochwowe Iladian direct plus wykazują się dużą skutecznością działania? Jakie są opinie ginekologów oraz pacjentek stosujących Iladian direct? O tym wszystkim w poniższym artykule.

Iladian direct plus – niezastąpiony w infekcjach intymnych

Iladian direct plus to produkt medyczny, w postaci tabletek dopochwowych. Lek hamuje rozwój bakterii oraz drożdżaków z rodzaju Candida. W składzie tabletek znajdziemy kwas L-askorbinowy, inulinę, witaminę E, kwas hialuronowy i substancje pomocnicze. Kiedy stosować Iladian direct plus? Czy należy stosować iladian direct plus na grzybicę? A może na infekcję bakteryjną? Otóż lek ten ma uniwersalne działanie. Może być stosowany w każdym z tych przypadków. Lek skutecznie zwalcza i zatrzymuje rozwój bakterii chorobotwórczych. Równie skutecznie przeciwdziała rozwojowi zakażeń grzybiczych. Polecany jest również na infekcje mieszane. Można go zatem bezpiecznie stosować, nawet gdy nie mamy pewności, jaki czynnik wywołał nieprzyjemne objawy i uciążliwe dolegliwości. Jak stosować tabletki Iladian direct plus? Tabletki stosuje się oczywiście dopochwowo, należy je przyjmować od 7-10 dni, na noc. Według opinii na forum o Iladian direct plus, większość kobiet uważa, że po tym czasie zakażenie ustąpiło lub objawy znacznie się zmniejszyły.

Czy Iladian direct plus można w trakcie menopauzy?

Można zastanawiać się, czy lek Iladian direct plus ma także inne zastosowanie. Kobiety w okresie menopauzalnym często zmagają się z suchością pochwy i uczuciem dyskomfortu okolic intymnych. Czy można stosować Iladian przez kobiety przechodzące klimakterium? Preparat Iladian direct plus stosowany jest także w przypadku suchości pochwy, uczucia napięcia błon śluzowych oraz bólu w trakcie stosunku. Według opinii ginekologów Iladian direct plus może być zatem stosowany przez kobiety w okresie menopauzy. Polecany jest także podczas i po doustnej antybiotykoterapii. Zaleca się stosować go profilaktycznie przez osoby często chodzące na basen lub do solarium. Świetnie sprawdza się także w podróży. Preparat pomaga utrzymać właściwe pH okolic intymnych.

Opinie na forum o tabletkach dopochwowych Iladian direct plus

Iladian direct plus można nabyć w każdej aptece. Jest to preparat leczniczy dostępny bez recepty. Na szczególną uwagę zasługuje cena tabletek. Jedno opakowanie leku, zawierające 10 tabletek dopochwowych, kosztuje ok. 20 zł. Lek posiada pozytywne opinie pacjentek, które wskazują na jego dużą skuteczność oraz szybkie uczucie ulgi już po 2-3 dniach stosowania. Pacjentki wskazują również na łatwy sposób użycia tabletek oraz brak plamienia rozpuszczonych tabletek. Iladian  przywraca fizjologicznego pH pochwy. Iladian direct plus cieszy się także pozytywnymi opiniami ginekologów. Oczywiście jak każdy lek także Iladian direct plus może wywołać reakcje niepożądane. Są one niezwykle rzadkie, najczęściej może być to pieczenie pochwy. Na forum większość pacjentek wskazuje, że lek Iladian direct plus był przez nie dobrze tolerowany. Lek nie powinien być stosowany w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. W przypadku chęci stosowania u kobiet w ciąży i matek karmiących należy skonsultować się z lekarzem. Wizyta u lekarza jest także bezwzględnie konieczna w przypadku, gdy po 10 dniach stosowania objawy nie ustępują lub jeszcze się nasiliły.

Charakterystyka serii i opinie o produktach marki Iladian

Seria preparatów Iladian to nie tylko tabletki dopochwowe. Marka oferuje także produkty do higieny miejsc intymnych, w tym żele do higieny intymnej dla kobiet w wieku 40 plus oraz dla młodych dziewcząt, a także suplementy diety, w postaci kapsułek zawierających bakterie probiotyczne. Oferuje także lubrykanty, zwiększające doznania podczas współżycia oraz nawilżające pochwę. Produkty z serii Iladian cieszą się dobrymi opiniami oraz niezwykle korzystną ceną. Są dostępne w większości aptek w całym kraju.

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJPOPULARNIEJSZE