Strona głównaOpinieHydroOptima Senior - opinie i informacje

HydroOptima Senior – opinie i informacje

Kiedy panują upały, seniorzy zazwyczaj bardzo ciężko je znoszą, nadmiernie się pocą, tracąc wodę z cennymi minerałami, potrzebnymi do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Warto jest zadbać o zapewnienie odpowiedniego nawodnienia organizmu poprzez uzupełnienie braków wody elektrolitami. Jednym z popularnych na rynku suplementów diety dla seniorów jest HydroOptima Senior.

HydroOptima Senior – jakie są opinie?

Na forach możemy znaleźć wiele opinii na temat HydroOptimy Senior. Większość z nich jest pozytywna, czasem pojawiają się nieco gorsze komentarze na jego temat. Do zalet produktu można zaliczyć to, że nie zawiera on dużo cukru, co sprawia, że mogą go używać również diabetycy. W opiniach znajdujemy informację, że lek mobilizuje seniorów do uzupełniania niedoborów minerałów w organizmie i jego odpowiedniego nawodnienia, co niestety często jest pomijalne – szczególnie w tak niebezpiecznej dla starszych osób porze roku, jakiej jest lato. Jak dowiadujemy się z opinii, HydroOptimę Senior wyróżnia to, iż ma dobrze dobraną ilość substancji – potasu, chlorek, magnezu, które są odpowiedzialne za prawidłowe nawodnienie organizmu. Oprócz tych zalet, HydroOptima Senior wspiera krążenie krwi w kończynach dolnych, a także usprawnia krążenie. W opiniach widzimy treść, która mówi, że najważniejsze w formule leku jest to, że produkt jest skuteczny i bezpieczny dla osób starszych.

Opinie potwierdzają, że HydroOptima Senior pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi, w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz układu nerwowego. Inni użytkownicy forów w swoich opiniach twierdzą, że pomaga on w utrzymaniu gospodarki elektrolitowej i zachowaniu jej równowagi, a także usprawnia działanie funkcji psychologicznych. Odczuwane jest znacznie mniejsza zmęczenie i znużenie. Prawidłowy przepływ krwi sprawia, że senior ma większą siłę i witalność. Warto pamiętać, aby nie przekraczać zalecanej dawki, która wynosi jedną tabletkę na dzień, rozpuszczoną w 200 ml chłodnej wody. Tak sporządzoną mieszaninę należy wypić od razu po rozpuszczeniu. Opinie donoszą, że produkt starcza na 20 dni. Pamiętajmy również, aby nie zażywać leku HydroOptima Senior, jeśli występuje nadwrażliwość na którykolwiek składnik (o składzie przeczytasz niżej), ponieważ może nastąpić efekt przeczyszczający.

HydroOptima Senior – jaki ma skład?

Skład HydroOptimy Senior jest bardzo krótki i prosty. Masy są podane na jedną tabletkę. Lek zawiera potas w postaci cytrynianu potasu, chlorku potasu i wodorowęglanu potasu (250 mg), glukozę bezwodną (100 mg), sód w postaci wodorowęglanu sodu (100 mg), chlor w postaci chlorku potasu (80 mg), magnez jako cytrynian magnezu (40 mg) oraz w swoim składzie zawiera jeszcze wyciąg z pestek winogron Vitis Vinifera, który wspiera prawidłowe krążenie w kończynach dolnych. Jak widzicie, skład nie jest bardzo skomplikowany, co wpływa na jego atrakcyjność i wyróżnia wśród innych suplementów diety.

Pamiętajcie jednak, że w celu zapewnienia odpowiedniego nawodnienia, nie wystarczy jedynie uzupełnianie elektrolitów. Oprócz tego należy unikać bezpośredniego nasłonecznienia, pić dużo płynów (im więcej, tym lepiej, ale minimum to 2,5l dziennie), w czasie dużych upałów zasłonić okna, aby zapewnić sobie optymalną temperaturę w mieszkaniu. Unikać należy również odzieży wykonanej ze sztucznych tkanin, ponieważ nie przepuszczają one powietrza, przez co nasz organizm wydziela dużą ilość potu, a wraz z nim następuje utrata wody. Warto jest zadbać o to, aby odzież nie był bardzo obcisła, ponieważ materiał, który blisko przylega, przekazuje ciepło naszej skórze. Należy również unikać ciemnych ubrań, ponieważ one najbardziej pochłaniają promienie słoneczne. Kolor, od którego światło się odbija to biel.

HydroOptima Senior – jaka jest jego cena?

Pewnie zastanawiacie się, jaka jest cena produktu, który ma tak zadowalające opinie i pożądane przez seniorów cechy. Zrobiliśmy research w Internecie i aż ciężko uwierzyć, ale najtaniej dostaniemy ten lek w cenie 8,79 zł za 20 tabletek. Cena wydaje się być bardzo atrakcyjna. Najdroższa oferta, jaką udało się nam znaleźć była w cenie 11,46 zł. Wahania nie są duże, jednak jeśli jednak planujemy zakupienie większej ilości produktu, cena może mieć już wtedy znaczenie.

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJPOPULARNIEJSZE