Strona głównaDopingHalotestin - opinie, cena, efekty

Halotestin – opinie, cena, efekty

Halotestin to nazwa handlowa sterydu anabolicznego fluoxymesteronu, który jest pochodną testosteronu. Chociaż jest to rzadkie, w rzeczywistości nadal jest przepisywany w leczeniu raka piersi, a także osteoporozy u kobiet po menopauzie. Ma on słabe działanie anaboliczne. Wliczany jest do sterydów o silnym działaniu androgennym, stosowany jest głównie w sytuacjach kiedy chcemy zwiększyć siłę, wielkość i masę mięśni. Niestety związek ten, cechuje się też bardzo dużą toksycznością. Powoduje krwotoki z nosa, bóle głowy oraz wiele innych skutków ubocznych, dlatego też nie należy łączyć go z innymi związkami hepatotoksycznymi, czyli o negatywnym działaniu na nasza wątrobę. Bardzo istotne jest, aby podczas suplementacji, zażywać dodatkowo osłony na wątrobę – jest ona wtedy mniej narażona na niekorzystne działanie halotestinu. W kulturystyce, czy sportach siłowych z reguły stosuje się go przez maksymalnie 8 tygodni w dawce od 20 do 40 mg. Dzienna dawka jest rozkładana na 2 razy, rano i wieczorem i popijana płynem. Od kiedy tabletki są 17 – alfa, mogą być brane podczas posiłków, bez żadnych skutków ubocznych. Z kolei po przeprowadzonym cyklu niezbędne jest odblokowanie funkcjonowania osi podwzgórze-przysadka-jądra.

Halotestin może być interesującą alternatywą zamiastdianabolu. Znane są kombinacje holetestinu z zastrzykami, bardziej anabolicznymi, takimi jak ANADUR, DECA – DURABOLIN, PRIMOBOLAN DEPOT lub EQUIPOSE. Prosta kombinacja halotestinu 30 mg dziennie i 100 mg equipoise co 2 dni, przez 4 tygodnie może dać bardzo dobre efekty. Ci, którzy chcą spróbować holetestinu powinni brać go 4 – 6 tygodni i nie więcej niż 20 – 30 mg dziennie.

„Halo” – efekty

Pierwotne działanie Halotestinu dotyczy siły i agresji. Jest to steryd, który może znacząco wzmocnić agresywną naturę. To z kolei spowoduje, że użytkownik będzie „cisnął” mocniej, co przełoży się na siłę. Halotestin zwiększa poziom agresji, a to co dalej się z nią stanie, zależy tylko i wyłącznie od stosującego.

Efekty, które można spotkać po korzystaniu ze sterydów androgennych to:

– kształtowanie się męskich narządów,

– wtórne cechy płciowe (budowa naszego ciała, głos, owłosienia itp.),

– wpływ na spermatogenezę,

– wpływ anaboliczny (zwiększenie masy mięśniowej itp.).

Zalety korzystania z Halotestin:

1. Szybsze spalanie tkanki tłuszczowej

2. Wolniejsze przybieranie tkanki tłuszczowej, ponieważ zmienia się stosunek androgenów do estrogenów

3. Znacznie poprawia definicję muskulatury

4. Zwiększenie siły

5. Zwiększenie wydolności organizmu

Halotestin cena

Jeśli kogoś zainteresuje Halotestin cena warto wskazać, że preparat należy do stosunkowo tanich. Za opakowanie liczące 20 tabletek z małą dawką preparatu będzie trzeba zapłacić około 60 złotych. Ogólnie jednak warto podkreślić, że preparat będzie efektywnym środkiem jedynie dla wąskiego grona osób trenujących, a to sprawia, że trudno o to, by jego popularność wzrosła.

Steryd ten jest łatwo dostępny w USA na „czarnym rynku”. Czasami wersje włoskie, greckie i francuskie. 5 – 10 mg tabletki są bardzo drogie. 100 tabletek 10 mg kosztuje ok. 100 USD na „czarnym rynku”. Listek z 10 tabletkami po 5 mg każda, produkcji francuskiej kosztuje ok. 8 USD. Włoski halotestin kosztuje podobnie, ale jest pakowany w szklanej fiolce i ma 20 tabletek.

Halotestin opinie

W przypadku tego właśnie preparatu wydaje się, że największym problemem tego właśnie preparatu jest trudność w zwiększaniu dawki, ponieważ razem z większą dawką rośnie również istotnie androgenne działanie tego produktu. To co jest pozytywnie oceniane przez użytkowników tego preparatu to fakt, że będzie on skutecznie zwiększał hematokryt i tym samym również ilość tlenu do krwi, co dalej będzie się wiązać z tym, że dostarczana będzie również większa dawka tlenu do mięśni, a to sprawi, że wydolność będzie na wyższym poziomie. Niektórzy decydują się na zastosowanie tego preparatu ze względu na to, że skutecznie będzie podnosił poziom motywacji i agresji, co przy niektórych dyscyplinach może się okazać bardzo ważne.

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJPOPULARNIEJSZE