Strona głównaDopingHalodrol - czy warto?

Halodrol – czy warto?

W momencie, kiedy doszło do sytuacji, w której zlikwidowano grupę prohormonów w 2005 roku, wszystkie przedsiębiorstwa produkujące suplementy były zmuszone do tego, aby stworzyć taki produkt, który jednocześnie zapewni sportowcom prawidłowe efekty anaboliczne oraz będą zgodne z regulacjami prawa z 2004 roku. Firmom tym zależało w głównej mierze na stworzeniu takich produktów, które będą przynosiły pożądane efekty, będą legalne i bezpieczne. W ten sposób, w wyniku postępu oraz innowacyjności, w tej branży, powstało mnóstwo suplementów oraz produktów, które są legalne, ogólnodostępne oraz nie posiadają aż tak wyniszczających, skutków ubocznych. W związku z tym, w dzisiejszym wpisie omówimy sobie czym jest halodrol i jakie można znaleźć opinie o tym specyfiku.

Halodrol – jakie są opinie?

W takim razie czym jest halodrol? Jak wskazuje producent na swojej stronie, halodrol to prohormon, który po przedostaniu się przez układ pokarmowy do żołądka przetwarza się do właściwej formy, czyli turinabolu. Oczywiście, cała ta zachodząca konwersja jest bardzo niewielka, w tym przypadku należy przyjmować większe dawki niż w przypadku innych, pozostałych prohormonów. Halodrol charakteryzuje się tym, że ma właściwości zbliżone do testosteronu, choć w porównaniu do niego jest mniej androgenny, tym samym zyskuje dzięki temu dość pochlebne opinie.

Producent podaje również to, że halodrol nie uzewnętrznia żadnych pochodnych progesteronu, tym samym nie aromatyzuje. W efekcie, to sprawia, że halodrol jest bezpiecznym specyfikiem, jest również rekomendowany osobom, które dopiero zaczynają przygodę z takimi substancjami. Jest również polecany kobietom, z tego względu, że konwertuje do turinabolu, dlatego zyskuje pozytywne opinie. Tak jak już wspomnieliśmy wcześniej, halodrol należy przyjmować w dużych dawkach, dlatego w tym przypadku pojawiającym się problemem jest składnik 17AA. Wobec tego należy stosować osłonki na wątrobę. Pamiętaj, że bez względu na to, jakie informacje podaje producent, przed stosowanie halodrolu skonsultuj się z lekarzem, który przeprowadzi odpowiednie badania.

Na ulotce, która jest dołączona do każdego opakowania, znajdują się informacje o tym jak przebiega dawkowanie i to, że pierwsze efekty, są zauważalne po około 5 tygodniach. Jakie efekty można uzyskać po halodrolu? Jest wiele opinii w sieci, że głównym efektem, jest przyrost masy mięśniowej, redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa wytrzymałości oraz siły. Oczywiście, należy pamiętać o tym, że musi być zachowana zbilansowana dieta oraz prowadzone, systematyczne treningi. Znaleźć można również różne opinie, które odnoszą się do tego, że można stosować halodrol z innymi prohormonami, choć jest to ostateczność.

Dość często pojawiającym się pytaniem jest również to, jaki jest dokładny skład halodrolu. Główną substancją tego suplementu jest kwas arachidonowy. Substancja ta, to związek chemiczny, który ma za zadanie stymulować powstające receptory androgenne. W efekcie ma pozytywny wpływ na hormon wzrostu czy insuliny. W skrócie kwas arachidonowy w odpowiedni sposób przygotowuje włókna mięśni na jego maksymalne wykorzystanie w endogennych hormonach. Dodatkowo halodrol ma w swoim składzie lignany, czyli korzeń pokrzywy. Za co jest ona odpowiedzialna? Substancja ta w korzystny sposób poprawia sprawność seksualna, dzięki tej właściwości cieszy się on wśród mężczyzn dość dobrą opinią. Dodatkowo szereg przeprowadzonych badań wykazało, że lignany roślinne wpływają korzystnie na poprawę poziomu testosteronu w osoczu krwi.

Halodrol – jaka cena?

Halodrol można kupić głównie na popularnych aukcjach internetowych, wystarczy wpisać w wyszukiwarce Internetowej nazwę produktu. Jego cena za 30 kapsułek waha się w zależności od miejsca, w którym się ma zamiar kupić ten specyfik i jest to koszt około 250 zł.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJPOPULARNIEJSZE