Strona głównaSuplementacjaEpistane - opinie, skutki ubczone, dawkowanie, efekty

Epistane – opinie, skutki ubczone, dawkowanie, efekty

Epistane to pochodna thiodrolu, inaczej nazywanego epitiostanolu, stąd też nazwa Epistane. Jest to substancja, która skutecznie zmniejsza poziom estrogenów. Uznawana jest jako steryd androgeniczno – anaboliczny, który działa iniekcyjnie. Ta pochodna ma dodatkową grupę metylową – CH3, która poprawia efektywność substancji. Polepsza jej wchłanialność w przewodzie pokarmowym. Dzięki takiej konfiguracji substancja nie zmniejsza swojego stężenia po doustnym przyjęciu, nie utlenia się. Epistane stosowane jest również oralnie. Jakie opinie, skutki uboczne ma Epistane? Jak powinno się dawkować ten środek? Tego dowiecie się w poniższej treści artykułu.

Epistane – jakie opinie?

Na forach widnieją różne opinie. Zauważalne jest wśród opiniodawców podwyższone pragnienie w pierwszym tygodniu stosowania Epistane, pomimo przyjmowania stosownej ilości płynów. Sportowcy zauważają bardzo delikatny wzrost libido. Zwiększyła się również aktywacja partii mięśni, z którymi wcześniej występowały problemy. Opinie na forum wskazują na progres w treningach, większą energię i unormowanie ciśnienie. Im dłużej stosowane jest Epistane tym większe jest libido mężczyzn stosujących ten specyfik. Opinie sugerują, że nastąpiła poprawa jakości snu w pierwszych trzech tygodniach stosowania Epistane. Niestety mięśnie po stosowaniu tego środka są tak pobudzone, że może to doprowadzić nawet do bólu. W czwartym tygodniu stosowania nastąpił duży spadek jakości snu, a wręcz trudność w zasypianiu. Epistane jest opiniowany jako trochę słabszy od testosteronu. Może być on toksyczny dla organizmu, ale o tym szerzej dowiecie się w dalszej części artykułu.

Epistane – jakie efekty można uzyskać?

Epistane przynosi pożądane efekty, jednak niesie ze sobą pewne niebezpieczeństwa dla naszego organizmu. Oczywistym jest, że tak silny specyfik jak Epistane spowoduje efekt przybierania niemożliwej do przybrania tak dużej ilości tkanki mięśniowej, tylko stosując się do planów treningowych. Efektem stosowania Epistane jest wariacja gospodarki hormonalnej, co w konsekwencji może przynieść wiele zaburzeń. Oczywiste jest, że środek ten spełnia swoje założenie i faktycznie zauważalne jest szybkie przybieranie na tkance mięśniowej. Jednak, czy warto naruszać swój dobrostan zdrowotny dla większych muskułów? Rozpatrz wszystkie za i przeciw, zanim sięgniesz po ten silny i toksyczny środek. Dalsza część artykułu może rozwiać Twoje wątpliwości.

Epistane – czy występują skutki uboczne?

Zacznijmy od tego, że ten silny środek ma negatywny wpływ na wątrobę i nerki. Działa na te narządy bardzo destrukcyjnie, przez co możemy poczuć gorsze samopoczucie. Do skutków ubocznych zaliczane są również bóle głowy, rozpierający, parzący ból mięśni, uczucie napompowania mięśni, co utrudnia treningi, problemy z zasypianiem, uczucie zmęczenia, niechęci do treningów, brak motywacji – po kilku tygodniach stosowania. Jak widzicie, skutków ubocznych jest cała masa. Do tych bardzo niebezpiecznych skutków można zaliczyć również przerost prostaty, problemy ze stawami – zesztywnienie, zmiany w produkcji kwasu żółciowego, może naruszyć ekspresję genów. Nieprzestrzeganie zalecanego sposobu dawkowania może tylko wzmocnić siłę wyżej wymienionych skutków ubocznych.

Epistane – gdzie kupić, sklep czy apteka?

Epistane nie jest marką, która posiada swój internetowy sklep. Jeśli chcecie nabyć ten specyfik, musicie poszukać go w sieci. Na pewno znajdziecie go na popularnych serwisach aukcyjnych w Internecie. Pomimo tego, że Epistane nie można nabyć bezpośrednio w sklepie producenta, to znajduje się on również w sklepach z odżywkami i suplementami dla sportowców.

Epistane – jak przebiega dawkowanie?

Dawkowanie Epistane opisane na forach, przyjmuje się 1 do 3 kapsułek dziennie. Producent zapewnia, że przy odpowiednim dawkowaniu wzrośnie siła mięśni i łatwiej będzie uzyskać pożądane efekty, jednocześnie wykonując odpowiedni trening.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJPOPULARNIEJSZE