Strona głównaSuplementacjaBravera Control - opinie, forum, ulotka, jaka cena?

Bravera Control – opinie, forum, ulotka, jaka cena?

Przedwczesny wytrysk to problem wielu mężczyzn, o którym jednak nie mówi się zbyt często. Radość ze stosunków seksualnych staje się cieniem, ponieważ za główny cel obiera się opóźnienie wytrysku, a nie czerpanie przyjemności. Medycyna jednak sprostała temu zagadnieniu i na rynku pojawiły się spraye i tabletki zapobiegające przedwczesnemu wytryskowi. Jednym z nich jest lek Bravera Control. Poniżej poznasz opinie na forum na temat sprayu i tabletek, cenę, a także ważne informacje znajdujące się w ulotce.

Lek Bravera Control spray, tabletki – opinie, forum

Długie stosunki to marzenie wielu mężczyzn, jak i kobiet, jednak problem przedwczesnego wytrysku dotyka nawet 30% mężczyzn. Co oznacza, że wytrysk jest przedwczesny? Mamy tu na względzie fakt, że dochodzi do niego już przed włożeniem członka do pochwy lub też zaraz po jego włożeniu. Za przedwczesny wytrysk uważa się także stan mężczyzny, w którym nie może on zapanować nad wytryskiem, w sytuacji kiedy jego partnerka seksualna ma potrzebę dłuższego stosunku do odczucia szczytów przyjemności. Ten problem da się rozwiązać zarówno farmakologicznie, jak i udając się do psychoterapeuty, udając się na terapię behawioralną lub poznawczo – behawioralną, ponieważ zazwyczaj ta sfera życia ma podłoże w naszej psychice.

Lek Bravera Control Spray posiada wiele opinii na forum. Jest to preparat, który swoje działanie zawdzięcza takiej substancji, jak lidokaina, która powoduje miejscowe znieczulenie, dzięki czemu penis nie staje się tak wrażliwy na bodźce jak dotyk, co w konsekwencji prowadzi do opóźnienia wytrysku. Wg opinii na forum lek Bravera Control Spray jest wygodny w użyciu, ponieważ podaje się go przed stosunkiem, przezskórnie. Użytkownicy forum informują w swoich opiniach, że większa skuteczność jest wtedy, kiedy lek zaaplikujemy wcześniej i poczekamy przez ok. 15 min., aż preparat całkowicie się wchłonie. Członek nie musi być w zwodzie podczas aplikacji. Ważne jest, aby nie używać leku Bravera Control Spray podczas seksu oralnego. Mężczyźni w swoich opiniach na forum twierdzą, że lek Bravera Control Spray działa od pierwszego użycia.

Lek Bravera Control nie występuje w postaci tabletek. Na rynku widnieją tabletki o bardzo podobnej nazwie – Braveran, które pomagają mężczyznom utrzymać właściwą sprawność seksualną. Opinie na forum wskazują, że lek Braveran w tabletkach wspiera utrzymanie prawidłowego poziomu testosteronu we krwi, wspomaga i wzmacnia erekcję, wpływa na pobudzenie libido i zwiększa objętość nasienia.

Bravera Control – cena

Pewnie zastanawiasz się, jaka jest cena leku Bravera Control Spray. Lek nie należy do najtańszych, jednak opinie na forum wskazują, że warto jest zapłacić taką ceną za dłuższą chwilę przyjemności. Cena za 8 ml roztwór leku Bravera Control Spray to ok. 32 zł.

Bravera Control – ulotka

W ulotce znajdujemy wiele przydatnych informacji, dlatego też przez użyciem każdego leku, warto jest się z nią zapoznać.

Jedno z pierwszych zagadnień poruszanych w ulotce jest stosowanie leku Bravera Control. Zaleca się w jednej dawce od 3 do 7 naciśnięć pompki, aby w całości pokryć trzon i żołędzie prącia. Czas, w jakim powinniśmy zaaplikować preparat to od 5 do 15 min. przed stosunkiem. Nadmiar leku, który nie zostanie wchłonięty, powinien zostać usunięty z powierzchni penisa. Warto wiedzieć, że powinno się aplikować najmniejszą skuteczną dawkę. Odstęp pomiędzy dawkami musi wynosić minimum 4 godziny. W ciągu doby występuje limit 22 naciśnięć pompki. Należy pamiętać, że Bravera Control nie może być stosowany więcej niż miesiąc przez konsultacji z lekarzem.

Informacja w ulotce, której nie można ominąć to skład leku. Substancją czynną jest lidokaina, natomiast substancją pomocniczą kwas stearynowy, mirystynian izopropyly, eter glikolu dietylenowego monoetylowy. Jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników leku, bezwzględnie nie możesz go stosować.

Pamiętaj, że spray czy tabletki to tylko chwilowe rozwiązanie, które działa doraźnie. Problem jest dużo głębszy i należy skonsultować go ze specjalistą.

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJPOPULARNIEJSZE