Strona głównaDopingBPC 157 - opinie, apteka, cena, skutki uboczne, gdzie kupić

BPC 157 – opinie, apteka, cena, skutki uboczne, gdzie kupić

BPC 157 to specyfik, który pojawił się jakiś czas temu na rynku i w szybkim tempie zyskał na popularności wśród zawodowych sportowców. Naukowcy odkryli, że specyfik ten ma duże zdolności regeneracyjne organizmu, czyli przyczynia się do szybkiego gojenia ran otwartych oraz innych urazów tkanek miękkich. W dzisiejszym wpisie omówimy sobie dokładnie czym jest peptyd BPC 157, jakie powstają skutki uboczne po jego stosowaniu, gdzie go można kupić i jakie ma opinie.

Peptyd Bpc 157 – cena, gdzie kupić, apteka czy sklep?

Czym jest BPC 157? Na stronie producenta znaleźć można informacje o tym, że jest to zagęszczona kompozycja peptydów. Stosowanie BPC 157 wiąże się z tym, że wywołuje niezwykle mocne zdolności regeneracyjne tym osobom, które zdecydowały się na jego przyjmowanie, dlatego zyskuje dość pochlebne opinie. Tak jak u większości peptydów, tak BPC 157 to mieszanka aminokwasów. W tym przypadku, w jego składzie znajduje się aż 14 różnych aminokwasów. Dodatkowo jest to syntetyk, z tego względu, że nie znajduje się on naturalnie w organizmie człowieka. Mimo wszystko pamiętaj o tym, aby przed stosowaniem BPC 157, skonsultować taki zamiar z lekarzem, który przeprowadzi odpowiednie badania i wyda odpowiednią opinię odnośnie tego specyfiku.

Często pojawia się na forum pytanie o to gdzie kupić BPC 157, jaka jest jego cena i czy jest on dostępny w aptece. Odpowiadając, BPC 157 żadna apteka w Polsce nie prowadzi sprzedaży tego lekarstwa. W Anglii czy w Stanach zjednoczonych są sklepy, gdzie można nabyć ten produkt, chociaż jest on dopuszczony tylko i wyłącznie do używania go w celach naukowych, dlatego samodzielne przyjmowanie jest podejmowane na własne ryzyko. Mimo to zawsze znajdą się osoby, które nie przejmują się ryzykiem. BPC 157 jest dostępny na wielu aukcjach internetowych i jego cena waha się w okolicach 100 złotych za opakowanie

Bpc 157 – opinie, jakie ma skutki uboczne?

Osoby, które decydują się na przyjmowanie BPC 157 powinny być przygotowani na to, że mogą pojawić się niepożądane skutki uboczne. Na ulotce, która jest dołączona do opakowania, producent informuje o tym, że skutkami ubocznymi mogą być takie objawy jak migrena, silne bóle głowy, zmęczenie, bóle mięśni, bóle stawów, dreszcze, a nawet gorączka. Dodatkowo w miejscu iniekcji, mogą się również pojawić obrzęki, opuchlizna oraz nawet guz. Oczywiście, taki stan zazwyczaj utrzymuje do kilku godzin, w innym przypadku gdy te objawy nie będą ustępowały, należy niezwłocznie poprosić o pomoc medyczną, albo udać się do lekarza, by zbadać przyczynę problemu.

Ciekawostką jest fakt, że producent informuje o tym, że BPC 157 nie jest zaliczany jako nielegalny związek chemiczny, tym samym nie jest traktowany jako doping przez USADA oraz WADA. Z kolei w Polsce nie ma takiej regulacji dla takich środków.

Tak jak w przypadku wielu innych środków peptydowych, które służą do wstrzykiwania dożylnie, tak BPC 157 powinien być w odpowiedni sposób przechowywany. Najlepiej sprawdzi się w tym przypadku lodówka, ponieważ schłodzenie tego preparatu umożliwia jego wydłużenie okresu przydatności. Inną alternatywną formą BPC są kapsułki doustne, z tą różnicą, że nie trzeba ich przechowywać w niskich temperaturach, wystarczy umieścić je w bezpiecznym, suchym miejscu.

Na forach kulturystycznych można znaleźć opinie o BPC 157, które mówią o tym, że przynosi pozytywne efekty, i że specyfik ten zdaje egzamin w momencie kiedy powstają różne kontuzje czy urazy sportowe. Zwalcza w skuteczny sposób powstające zapalenie ścięgien, przyczynia się szybszego gojenia się ran, a nawet wzmacnia kości po złamaniach. BPC 157 jest również odpowiedzialny za szybką regenerację po intensywnych treningach czy wysiłku fizycznego. Oczywiście na takie komentarze należy patrzeć z przymrużeniem oka, bowiem znaleźć można również takie opinie, w których użytkownicy BPC 157 donoszą o negatywnych skutkach z jego przyjmowania. Pojawiały się komentarze o tym, że dość często pojawiały się objawy senności, zawrotów głowy po wstrzyknięciu. W związku z tym zawsze przy przyjmowaniu takich specyfików warto być pod stałą obserwacją lekarską.

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJPOPULARNIEJSZE