Boom labs – opinie

W życiu sportowców, którzy uprawiają różne sporty siłowe, czy wytrzymałościowe, czy też takie, w których jest wymagane poświęcenie olbrzymiej ilości energii, przychodzą chwile, w których sportowcy sięgają po mocniejsze specyfiki, suplementy czy nawet anaboliki. Oczywiście nie każdy idzie tą drogą, i niektórzy nie dopuszczają do siebie takich myśli. Jednak w obecnych czasach dostęp do takich rzeczy jest nieograniczony. Od jakiegoś czasu pojawiają się w sieci pytania odnośnie firmy BOOM labs i jakie są opinie na temat ich produktów. Ogólnie o BOOM labs nie można znaleźć zbyt wiele informacji, jednak udało nam się dotrzeć w najdalsze zakątki Internetu i zaczerpnąć co nieco informacji o tej firmie.

BOOM labs, to przedsiębiorstwo oraz firma produkcyjna, która chwali się tym, że specjalizuje się wytwarzaniem wysokiej jakości produktów SAA, które są w dość przystępnej cenie oraz są dostępne dla każdego. Dodatkowo podkreślają, że dbają o jakość i każdy aspekt produkcyjny. Dostarczają swoim klientom witaminy oraz suplementy diety, dodatkowo w swoim portfolio znaleźć można m.in. takie produkty jak Sarm, Oral, Iniekcje. Brzmi dość groźnie, dlatego warto przed jakimkolwiek stosowaniem tych medykamentów udać się do lekarza, poznać opinie i skonsultować chęć spożywania tych produktów.

BOOM Labs – jakie ma opinie?

Tak jak już wspomnieliśmy BOOM labs posiada w swoim asortymencie dość sporą ilość tych specyfików. W dalszej części wpisu omówimy po kolei każdą z nich by poznać lepiej opinie na ich temat.

W pierwszej kolejności na stronie producenta znaleźć można informacje o SARM, co to takiego? Jest to inaczej zwany modulator receptorów androgennych. Dokładniej jest to substancja chemiczna, która ma za zadanie łączyć się z poszczególnymi receptorami i w efekcie powodować pewne reakcje anaboliczne. BOOM labs szczyci się tymi produktami, a na różnych serwisach pojawiają się dość często pozytywne opinie od doświadczonych kulturystów. Dodatkowo SARM staje się coraz bardziej popularny, ponieważ jest to modulator, który nie wywołuje aż tak dużo skutków ubocznych jak pozostałe produkty na rynku.

Kolejnym produktem są Orale w postaci kapsułek czy tabletek. Oral to anabolik, który przyjmuje się w formie doustnej. Najpowszechniejszy specyfik w momencie kiedy rozpoczyna się przygodę z „saa”. Oczywiście odradzamy samodzielne jego stosowanie i a taką chęć skonsultować z lekarzem specjalistą, który wyda odpowiednią opinię na temat tego czy dany organizm wytrzyma taki lek, ponieważ Orale są z reguły bardzo toksyczne dla wątroby, i są również szkodliwe dla naszego organizmu

Przechodząc dalej, firma oferuje również tzw. Iniekcje, czyli zastrzyki i inaczej zwane „strzały”, czyli sterydy czy anaboliki, które są przyjmowane w postaci zastrzyku. Odnośnie Iniekcji krąży wiele negatywnych opinii w sieci. W sumie nic w tym dziwnego, ponieważ zastrzyki od dawna cieszą się złą sławą. W tym przypadku, jeżeli ktokolwiek zdecyduje się na te produkty, należy odpowiednio przygotować swoje ciało. Oczywiście odradzamy stosowania takiej formy, ale to już są kwestie indywidualne i każdy musi być przygotowany na czyhające ryzyko.

ROIDTEST od firmy BOOM labs to dość ciekawy produkt, oraz bardzo łatwy w użyciu. Co to takiego? ROIDTEST to domowy test, który można samemu wykonać, i ma on za zadanie sprawdzić wiarygodność sterydów w organizmie oraz zweryfikować zawartość produktów.

Na wielu forach można znaleźć różne opinie, które odnoszą się do firmy BOOM labs, oczywiście do wszystkich należy podchodzić sceptycznie, ciężko jest w tym przypadku zweryfikować wiarygodność takich opinii, dlatego najlepiej jest w tym przypadku skontaktować się z lekarzami czy dietetykami i porozmawiać o tej firmie, i samemu zweryfikować czy warto korzystać i stosować te produkty.

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJPOPULARNIEJSZE