Strona głównaOpinieAndroferti - opinie

Androferti – opinie

Obecnie około 3 miliona Polaków zmaga się z problemami, z poczęciem potomstwa. Główne badania statystyczne wskazują, że przyczyną takich problemów jest nieodpowiednia dieta, używki, duży stres oraz wszelkie inne spustoszenia, które zachodzą w organizmie człowieka, te wszystkie czynniki wpływają na obniżenie płodności. Ciągłe, powtarzające się próby zajścia w ciąże, dostosowanie się do panujących reguł i cyklów owulacyjnych, przyczyniają się do tego, że powstaje stres, który hamuje naturalne funkcjonowanie organizmu. W związku z tym, aby zapobiegać takim sytuacjom, na rynku pojawiają się witaminy oraz suplementy, które wspomagają płodność. Dzisiejszy wpis będzie poświęcony suplementom diety o nazwie Androferti, sprawdzimy, jakie można znaleźć opinie w sieci i jaka jest jego cena.

Androferti – jakie są opinie?

W takim razie czym jest dokładnie Androferti i jakie ma opinie? Wiele badań wskazuje to, że głównym czynnikiem problemów niepłodności u mężczyzn jest tryb życia, jaki jest prowadzony, przede wszystkim niewystarczająca ruchliwość czy ilość plemników w nasieniu. Dodatkowo niepłodność powstaje w wyniku niewystarczającej ilości witamin i minerałów, niewłaściwej diety czy stosowania w pojazdach podgrzewanych foteli. Ciekawostką jest również fakt, że badania naukowe potwierdzają, że osoby, które spożywają jedno piwo dziennie, mają znacznie mniej plemników i gorszą jakość spermy. Opinie lekarzy odnośnie płodności, wskazują na to, że zdecydowana większość mężczyzn nie przeprowadza w ogóle badań płodności i jakości spermy.

Znając przyczyny, które są odpowiedzialne za płodność, warto zastanowić się nad tym, aby wykluczyć ze swojego życia te elementy, na które mamy wpływ. Tym samym warto wdrożyć do swojej diety suplementy diety i witaminy, które wzmocnią Twój organizm i przyczynią się do poprawy płodności. Jednym z takich suplementów diety jest Androferti, firmy farmaceutycznej Havac. Przedsiębiorstwo to wprowadziło na rynek różne preparaty i zestawy, które wspomagają płodność i poczęcie dziecka. Jednym z takich dość popularnych i cieszącym się w sieci pozytywnymi opiniami zestawów koncepcyjnych to zestaw dr Bocian, w składzie znajduje się Androferti. Poza Androferti w zestawie znajduje się również cztery inne produkty.

Czym jest dokładnie Androferti? Jest to suplement diety dla mężczyzn, w składzie znajdują się witaminy i mikroelementy. Androferti jest skierowany dla osób, które zmagają się z problemami niskiej ilości i jakości plemników w nasieniu. Opinie lekarzy wskazują, że to właśnie nieodpowiednie parametry nasienia są odpowiedzialne za powstającą niepłodność i mężczyzn. Producent zaleca systematyczne stosowanie Androferti przez okres od trzech do sześciu miesięcy. Ciekawostką jest fakt, że plemniki potrzebują około 80 dni, aby były w pełni rozwinięte i dojrzałe. W ulotce znajdują się informacje o stosowaniu dwóch saszetek dziennie, z kolei pierwsze efekty stosowania Androferti są zauważalne już po trzech miesiącach.

Androferti – jaka cena, gdzie kupić?

W takim razie gdzie można kupić Androferti i jaka jest jego cena? Oczywiście przed stosowaniem takich suplementów diety należy skonsultować się z lekarzem, który przeprowadzi odpowiednie badania i wyda opinie o tym, czy warto w ogóle korzystać z takich suplementów. Androferti można nabyć na różnych aukcjach internetowych oraz w aptekach, jest to suplement diety wydawany bez recepty. Jego cena waha się w zależności od opakowania i punktu sprzedaży, ale średnia cena za opakowanie 60 saszetek wynosi około 160 złotych.

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJPOPULARNIEJSZE