Strona głównaDopingAnavar - opinie, apteka, cena, gdzie kupić

Anavar – opinie, apteka, cena, gdzie kupić

Na rynku znajduje się olbrzymia ilość sterydów o działaniu anaboliczno-androgennym, które w dużym stopniu przyczyniają się do budowania masy mięśniowej. Mimo to, że na rynku znajduje się pokaźna ilość takich specyfików, to mało, który steryd może być bezpieczny, tak jak oxandrolon. Często można znaleźć opinie o tym, że oxandrolon jest określany jako jeden z lepszych sterydów anabolicznych, które stosuje się doustnie. Po jakimś czasie oxandrolon otrzymał nową nazwę handlową – Anavar. Jak podaje producent, głównym zamierzeniem wynalezienia tego specyfiku było to, że chciano uzyskać łagodny steryd, który mógłby być również stosowany przy leczeniu różnych dolegliwości u dzieci. W takim razie nasuwa się pytanie czym jest dokładnie Anavar, gdzie można go kupić, czy apteka ma swoim asortymencie ten specyfik i jaka jest jego cena.

Anavar – cena, gdzie kupić, sklep czy apteka?’

Czym jest Anavar? Jest to steryd anaboliczny, który posiada opinie sterydu o najsilniejszych własnościach anabolicznych, z kolei posiada małe własności androgenne. Anavar przeważnie można nabyć w postaci kapsułek 2.5mg w opakowaniach po 100 tabletek. Gdzie kupić Anavar? Oficjalnie takie sterydy nie posiada żadna apteka w Polsce. Można je nabyć głównie na różnych aukcjach internetowych lub na czarnym rynku. Cena jednego opakowania Anavar to koszt około 150 zł. Mimo wszystko należy pamiętać o tym, że przed stosowaniem takich specyfików jak Anavar, należy wcześniej skonsultować się z lekarzem, który przeprowadzi odpowiednie badania.

Specyfik ten powstał w ubiegłym wieku, w latach 60-tych. Kulturyści stosują Anavar głównie z tego względu, że powoduje znaczny przyrost siły w szybkim czasie. Cieszy się on dość dużą popularnością wśród sportowców wyczynowych, dla których najważniejsza jest siła. Jak to działa? Wzrost siły jest głównie spowodowany tym, że cały proces jest zbliżony do mechanizmu działania fosforanu-kreatyny. W taki sposób Anavar przyczynia się do znacznego wzrostu stężenia kreatyny, która znajduje się w wewnętrznej części komórek mięśni. Najczęściej w kulturystyce, aby spotęgować efekty działa Anavaru, stosuje się go również z innymi anabolikami tj. z testosteronem czy dianabolem. W sieci znaleźć można różne opinie kulturystów o tym, że Anavar nie aromatyzuje podczas jego spożywania, nawet w większych ilościach, dodatkowo cechuje się tym, że nie pozostawia obrzęków, które są związane z utrzymywaniem wody oraz jonów metali. 

Anavar – jakie posiada opinie?

Jakie można znaleźć w sieci opinie o Anavar? Przeszukując fora internetowe, które są poświęcone kulturystyce zawodowej, można natknąć się na wiele komentarzy i opinii, które są wystawiane przez osoby, które stosowały Anavar. Często ludzie opisują pozytywnie produkt i to, że posiada unikalną zdolność to do tego, aby stymulować syntezę substratu energetyczne w komórkach mięśniowych, w efekcie proces ten ma wpływ na szybszą regenerację. Oczywiście, nie jest to coś wyjątkowego, ponieważ każdy anabolik posiada taką zdolność, jednak Anavar wyprzedza wszelkie inne sterydy, przynajmniej tak twierdzi producent. Dodatkowo właściwości Anavar przyczynia się nie tylko do większej siły, ale również do twardości mięśnia.

W sieci znaleźć można różne opinie o tym, że Anavar nie jest tak naprawdę silnym anabolicznym środkiem, to badania kliniczne wykazały aż 4% wzrostu syntezy białka, które znajdują się w komórkach mięśniowych, po 4 dniach od jego zastosowania. Jest to spowodowane tym, że Anavar nie aromatyzuje do hormonów oraz retencja wody jest bardzo niska.

Tak naprawdę Anavar był głównie produkowany po to, aby zapobiec powstawaniu osteoporozy u dzieci i kobiet, i po to, aby leczyć karłowatość. Specyfik ten charakteryzuje się przede wszystkim właściwościami androgennymi, które zwalczają maskulinizację u kobiet, tym samym jego stosowanie nie powoduje zamykania nasad kości u tych osób, u których cały czas przebiega proces dojrzewania i wzrostu. Pamiętaj, że jest to steryd anaboliczny, dlatego przed jego zastosowaniem najlepiej dokładnie przeczytać ulotkę, skonsultować się z lekarzem, a nawet trenerem personalnym.

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJPOPULARNIEJSZE