Strona głównaDopingAnapolon - opinie, efekty, cena, cykl

Anapolon – opinie, efekty, cena, cykl

Według opisu produktu, jest jednym z najpopularniejszych sterydów dostępnych na rynku, a zarazem jednym z najsilniejszych anabolików. Docelowo stosowanie jego zaleca się osobom chorym na anemię, ponieważ działanie jego polega między innymi na zwiększeniu ilości czerwonych krwinek we krwi. Na opakowaniu opisane jest, że jego substancją czynną jest oxymetholon, ma on działanie hepatotoksyczne. W kulturystyce wykorzystywany jest do szybkich przyrostów masy mięśniowej. Między innymi ze względu na zdolność dotleniania mięśni, które w wyniku intensywnego trenignu mogą się bardzo szybko zmęczyć oraz może nastąpić spadek mocy. Efekty Anapolonu można zauważyć już po 3 tygodniach jego stosowania, a przyrosty sięgają rzędu 10 kilogramów, pod warunkiem, że w cyklu stosuje się również inne preparaty. Oprócz przyrostów, efektem jest wysoka jakość mięśni. W przypadku osób początkujących, efekty widać już po zastosowaniu jednej tabletki.

Anapolon – cykl, dawkowanie, skutki uboczne

Zalecany okres stosowania Oxymetholone to cykl czterotygodniowy. Zwiększenie go zazwyczaj nie przynosi efektów przyrostów, ale może spowodować zatrucie organizmu, ponieważ wpływa na wątrobę, obciążając ją. Środek dostępny jest w tabletkach, nie występuje możliwość podawania go w zastrzykach. Pomimo, że Anapolonu w zastrzykach na europejskim rynku nie ma, to wiele osób spotkało się z  taką formą. Można go kupić w dwóch stężeniach – 25 mg lub 50 mg. Dawkowanie polega na systematycznym przyjmowaniu o tej samej porze w trakcie posiłku. Zaleca się 1-5 mg na kilogram masy ciała dziennie. W przypadku kulturystów dawka będzie znacząco większa i podczas cyklu trwającego dwa miesiące z 1,5 tygodniową przerwą, powinno się zażywać dwie tabletki dziennie. Pomimo korzyści, stosowanie Anapolonu niesie ze sobą skutki uboczne. Jednym z działań Anapolonu jest blokada własnego testosteronu, dlatego po zakończonym cyklu należy go odblokować. Do działań niepożądanych należą również nadmiar włosów lub przeciwnie, łysienie, występowanie ciężkiego trądziku, wspomniane wcześniej uszkodzenie wątroby lub może spowodować choroby wątroby. W przypadku układu krążenia występować mogą zawały serca oraz udary. Odpowiada też za zmiany nastroju lub pojawienie się depresji, głównie w przypadku niewłaściwego stosowania lub jego nadmiaru. Obserwuje się również obrzęki kostek, nudności, wymioty, biegunki, brak apetytu, spadek lub wzrost libido, impotencję, zmiany wielkości jąder, u kobiet zaburzenia cyklu miesiączkowego. Przyjmowania Anapolonu może przyczyniać się w skutkach do występowania krwawień i obrzęków twarzy, języka lub gardła. 

Anapolon – cena, opinie

Niektórzy uważają, że jest to jeden z najlepszy środków na budowanie masy. Według opinii innych, powinni go stosować jedynie zawodowcy. Stosowanie środków, które wpływają znacząco na organizm ludzki powinno być przemyślane, ponieważ w przypadku jednych efekty przed i po stosowaniu Anapolonu będą widoczne i natychmiastowe, u drugich zażywanie go będzie bezskuteczne lub bardzo szkodliwe i wystąpić mogą skutki uboczne. Od opinii osób, które są doświadczonymi kulturystami lub mają wiedzę na temat stosowania środków dopingujących, można zasięgnąć rady, że biorąc pod uwagę skutki uboczne, jakie wywołuje ten środek, że lepiej zastosować inny, zamienny, który będzie przynosił mniejsze efekty przed i po. Lub taki, po którym efekty po dłuższym czasie będą dopiero widoczne, jednak nie będzie aż tak wpływał negatywnie na organizm. Cena Anapolonu waha się w zależności od stężenia Oxymetholonu w tabletce. Średnio za opakowanie 100 tabletek 25 mg zapłacimy od 120-170 złotych, a w przypadku 50 mg około 230-250 złotych. Pod uwagę należy wziąć długość cyklu, a także cele, jakie chcemy osiągnąć. Jedno opakowanie wystarcza na na około 3-4 tygodnie. Czasami cykl trwa około czterech tygodni.  Cena jest porównywalna do środków o podobnym działaniu. Kupując środki tego typu należy sugerować się rzetelnymi sklepami, a nie ceną.

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJPOPULARNIEJSZE