Strona głównaĆwiczeniaAbgymnic - efekty, opinie

Abgymnic – efekty, opinie

Czym jest Abgymnic? Od jakiegoś czasu pojawiła się na rynku nowość w postaci pasa fitness. Abgymnic, bo taka nazwa tego urządzenia to pas wibrujący, który dzięki swoim funkcjom ma za zadanie wyszczuplać sylwetkę oraz ujędrniać ciało a tym samym dzięki temu zrzucić zbędne kilogramy. Pas Abgymnic zyskał pochlebne opinie oraz dużą popularność dzięki akcjom marketingowym, które pojawiły się w telewizji oraz w Internecie. Producent na swojej stronie zapewnia swoich klientów, że pas Abgymnic ma wysoką skuteczność i działa bez całkowitych zmian żywieniowych. Największą zaletą tego urządzenia jest to, że sam pas wyręcza użytkownika w codziennych treningach, dzięki temu można zaoszczędzić cenny czas. W poniższym wpisie omówimy kwestie tego, jakie efekty można uzyskać poprzez używanie pasa i poznamy opinie użytkowników.

Abgymnic czy działa, jakie efekty przynosi?

Często przed nabyciem takich urządzeń padają pytania o to, jakie efekty może przynieść taki pas i czy działa? Producent Abgymnic dość mocno skupia swoją uwagę oraz opisuje to, że przy użyciu pasa można osiągnąć aż siedmiokrotnie lepsze efekty niż na zwykłym treningu na siłowni. Czy działa? Producent odpowiada, pas Abgymnic jest głównie odpowiedzialny za generowanie aż około 400 skurczy mięśni w czasie jednej minuty. Pas umożliwia pracę nad każdą partią ciała, oczywiście wszystko jest zależne od osobistych preferencji użytkowania. Jak wiadomo najpopularniejszą częścią ciała, jest brzuch i to najczęściej na nim skupia się największą uwagę. Jednak w przypadku pasa Abgymnic jest to wielofunkcyjne urządzenie, które nie ogranicza się tylko i wyłącznie do jednej partii ciała a można działać na mięśniach nóg, ramion, a nawet ud, dzięki temu w sieci pojawiają się pozytywne opinie.

Po zakupie takiego pasa Abgymnic, w zestawie znajdziesz główne urządzanie Abgymnic, dołączone są również dwa pomniejsze paski (dla kobiety oraz mężczyzny) żel do nakładania na pas oraz baterie alkaliczne. Tak jak w przypadku większości urządzeń, producent udziela 24 miesięcy gwarancji.

Pas Abgymnic jakie ma opinie?

Tak jak zawsze w przypadku pojawiających się nowości w sieci, opinie na temat pasa Abgymnic są dość rozbieżne. Na forach oraz innych portalach można znaleźć zarówno pozytywne jak i negatywne opinie. W jednym miejscu znajdują się opinie, w których wyczytać można, że jest to niezwykle skuteczne urządzenie i służy jako alternatywa do ćwiczeń. Z kolei znajdziesz również i takie komentarze, zazwyczaj wystawiane przez złych użytkowników, którzy oczekiwali błyskawicznych efektów i tym samym się zawiedli. Jakie są opinie pasa Abgymnic czy działa i czy przynosi efekty to sporna kwestia, ciężko w tym przypadku znaleźć punkt, który przechyli szalę zwycięstwa. Najlepiej samemu przekonać się, czy faktycznie takie urządzenie działa, i dostarczy nam pożądanych efektów.

Kontynuując, pas Abgymnic, jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn. Według producenta, stosując codziennie pas przez miesiąc, można pozbyć się zbędnego cellulitu, a także w znaczny sposób podkreślić pośladki oraz uda. Na forum dla kobiet, natknąć się można na różne opinie, które wyjaśniają, że osiągnięcie jakichkolwiek efektów przy użyciu tego pasa wymaga długotrwałe oraz systematyczne jego stosowanie, i nie ma co liczyć na błyskawiczne efekty. Oczywiście w dalszym ciągu pas Abgymnic może okazać się całkiem ciekawą alternatywą dla leniwych osób nie lubiących za bardzo się przemęczać i to zazwyczaj te osoby będą korzystać z takich urządzeń. Jednak mimo wszystko, aktywność fizyczna oraz odpowiednia dieta to klucz do sukcesu.

Ewa Burnejnikowa
Ewa Burnejnikowa
Z medycyną związana od ponad 15 lat. Przez ten okres odbyłam wiele staży w instytutach medycznych, gdzie mogłam pogłębić moją wiedzę oraz zdobyć praktykę.
Powiązane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJPOPULARNIEJSZE